Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня – 8 Березня

07 березня 2019

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.

Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Саме тому, напередодні 8 Березня у міському палаці культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Представниць прекрасної статі привітали зі святом в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович, Семенівський міський голова Сергій Деденко, помічник народного депутата України Анатолія Євлахова Петро Чирва.

Звертаючись до присутніх у залі жінок Станіслав Валентинович зазначив: «Це жіноче свято для нас – чоловіків наповнене особливого змісту. Адже все, чому радіє наше серце – то ви, дорогі наші жінки.

Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи».

Особливі слова подяки в.о. голови районної державної адміністрації адресував жінкам, на долю яких випали важкі випробування – втрата найдорожчого: вони віддали державі найцінніше – своїх рідних та близьких.

Сьогодні у залі були присутні матері Героїв, які загинули захищаючи суверенність на сході України: мати Максима Грачова – Тетяна Іванівна та мати Ігоря Кістерного – Євгенія Михайлівна.

Станіслав Валентинович побажав жінкам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, а також тепла і любові та нагородив Почесними грамотами районної державної адміністрації за сумлінну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня:

- головного спеціаліста служби у справах дітей районної державної адміністрації - ЗДОТУ Світлану Володимирівну;

- головного спеціаліста по роботі з персоналом апарату районної державної адміністрації - МОСЬКІНУ Олену Михайлівну;

- провідного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації - ВЕРТЕБНУ Олену Вікторівну;

- соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської районної ради - БІДУ Світлану Миколаївну;

- сестру медичну відділення анестезіології та інтенсивної терапії КЛПЗ Семенівська центральна районна лікарня - ПОЛЄЩУК Тетяну Федорівну;

- провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості - МЕДНІКОВУ Світлану Миколаївну;

- оперуповноважену сектору кримінальної поліції Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського ВП ГУНП в Чернігівській області КЕКУХ Тетяну Петрівну;

- члена ради Семенівської районної організації ветеранів України Веремєєнко Ніну Олександрівну.

Після офіційної частини учасники заходу переглянули святковий концерт за участю місцевих талантів. Доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.


Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю