Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Держпродспоживслужба в Семенівському район: підведені підсумки роботи за 2018 рік

15 березня 2019

14 березня в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш взяв участь у проведенні наради Семенівським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та установ, які належать до її сфери управління з підведення підсумків роботи за 2018 рік.

Провів нараду начальник Семенівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Олександр Короткий. У заході також взяли участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен, завідувач сектору агропромислового розвитку Семенівської РДА Олександр Неруш, працівники Семенівського управлінням Держпродспоживслужби.

У ході наради були розглянуті підсумки роботи відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Семенівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за 2018 рік, підсумки роботи відділу за дотриманням санітарного законодавства, підсумки роботи лікарні ветмедицини.
За інформацією Семенівського районного управління Головного управління Дерпродспоживслужби