Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Визначились з найкращими читачами районної бібліотеки для дітей

12 квітня 2019

12 квітня в районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія - 2019». Цей конкурс наша бібліотека проводить щорічно з 2005 року. За цей час діти Семенівського району (переможці районних конкурсів) двічі виборювали перші та займали друге та третє призові місця в області.

Цього року за звання найкращого читача змагалися учні 7 класів міста та району.

За умовами конкурсу всі учасники заздалегідь надали членам журі власноруч заповнені читацькі щоденники. Оцінювалися повнота й ретельність ведення, змістовний відгук на прочитану книгу, в тому числі висловлені оригінальні думки, які заохочують до прочитання. Далі учасники конкурсу цікаво та оригінально представили себе членам журі та прорекламували свою улюблену книгу.

Для виконання третього завдання під назвою:«Шляхами великої долі Тараса Григоровича Шевченка», діти повинні були продемонструвати свої знання з життєвого та творчого шляху геніального поета. Потім учасники конкурсу мали відповісти на запитання «Літературного марафону», поміркувати та згадати вже прочитане із зарубіжної та української літератури в школі.

А завершальним етапом конкурсу було завдання під назвою: « Знавці української мови», котре мало вже остаточно вирішити, хто ж більш начитаний, багато чого знаючий, а головне - переможець. Проте, конкурс – це змагання , метою якого є виявити найкращого з найкращих.

Найбільшу кількість балів за підсумками набрала учениця Семенівської гімназії №2 Анна Толочна, яка підтверджувала своє безумовне лідерство у виконанні кожного завдання. Друге місце посіла учениця Машівської школи Вікторія Лещинець та третє призове місце виборола учениця Семенівського ЗСО I-III ст. №1 Анна Скоряк.

В. о. директора КЗ « Семенівська ЦБС» Ольга Ширяєва щиро вітала конкурсантів з перемогою та із задоволенням вручила переможцям подарунки від спонсора – приватного підприємця Генадія Олександровича Корольова. Всім іншим, хто не переміг, на згадку про конкурс дісталися яскраві та захоплюючі книжки.

Бібліотекар районної бібліотеки для дітей Крістіна Кравченко