Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш привітав зі 100-річним ювілеєм Якименко Клавдію Микитівну

18 квітня 2019

17 квітня в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш разом з головою районної ради Василем Малковичем, заступником міського голови Сергієм Єрьомою, головою районної організації ветеранів Володимиром Медніковим, представниками соціальних служб району, родичами, привітав зі 100-річним ювілеєм Якименко Клавдію Микитівну, яка проживає в стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування одиноких та непрацездатних громадян.

Клавдія Микитівна народилась 17 квітня 1919 року, вона учасник бойових дій Другої світової війни. нагороджена медалями «За бойові заслуги», «За Перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», а також ще багатьма іншими медалями та нагородами. Перед виходом на пенсію працювала бухгалтером на «Ірванцівському торфозаводі» ДП «Чернігівторф».

У праці й турботах промайнуло життя і, на жаль, на схилі літ жінка залишилася одна. Має рідню, але та живе далеко.

Тож, з 2013 року Клавдія Микитівна перебуває під опікою працівників стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Тут відчуває постійну увагу і турботу.

«Ваш ювілей – це знакова подія не тільки для Вашої родини, але для району та для області в цілому. Зовсім небагато на нашій землі проживає людей, які зберігають у пам’яті ланцюжок подій цілої епохи та можуть поділитись цими правдивими спогадами. Зичу Вам міцного здоров’я на довгі роки, благополуччя та добробуту» - зазначив Станіслав Черниш, вітаючи ювілярку.

На адресу Клавдії Микитівни прозвучали теплі слова вітання від родичів і всіх присутніх.

У теплій, домашній атмосфері відзначили 100-річний ювілей поважної жінки.
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності