Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»: Семенівці відзначили 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10 травня 2019

Давно відгриміли залпи війни. Суворий час Другої світової став надбанням історії. Та хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація –у цей день країна вклонятиметься солдатам Перемоги.

У Семенівці 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили урочистою ходою, на яку прийшли сотні Семенівців і гостей міста, представники органів влади, районної організації ветеранів України, громадських організацій, молодь, військові.

Під звуки духового оркестру хода рушила від районної бібліотеки по центральній вулиці міста до Монументу «Мати - Батьківщина», де відбувся урочистий мітинг.

Вітаючи присутніх на мітингу до 74-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш зазначив: «9 травня - це особливе свято для нашого народу – велике та вистраждане. Подвиг військового покоління – є прикладом служіння ідеалам свободи, справедливості, патріотизму та добра. Це суміш печалі й радості, пов’язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.

На долю нашого народу випали нечувані страждання і жертви. Окупанти винищили біля 4 мільйонів мирних жителів і до 2-х мільйонів військовополонених, а біля 3-х мільйонів працездатних українців вивезли на примусові роботи до Німеччини. Багато з них там і загинули. На руїни перетворилися 714 міст і селищ міського типу, понад 28 тис. сіл, 215 з яких розділили трагічну долю нашої Корюківки та білоруської Хатині.

Від усього серця радий тому, що Ви, хто вижив та переміг у цій страшній війні, і зараз з нами, але нажаль Вас залишилось тільки вісім.

Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. І останні роки продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. І сучасні учасники ООС - гідні сини та онуки героїв Другої світової».

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Другої світової війни і військовослужбовців, які загинули на Сході України, захищаючи нашу свободу і територіальну цілісність.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Василь Малкович, перший заступник Семенівського міського голови Сергій Єрьома, голова районної ради ветеранів України Володимир Медніков.

На честь пам’яті переможців у Другій світовій війни керівництво району та міста, громадськість поклали квіти і вінки до Монументу «Мати – Батьківщина».

Урочисті заходи продовжились святковим концертом.Головний спеціаліст з інформаційної діяльності