Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

«Поліський вернісаж» - одна із знакових подій в районі цієї весни

11 травня 2019

11 травня в міському Будинку культури відбулось відкриття VІІІ відкритого Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж». Уже багато років поспіль до нашого краю злітається талановита молодь з усієї України для того, щоб поділитися своєю, творчістю, талантом та любов’ю до прекрасного.

З кожним роком збільшується кількість учасників конкурсу. Цього разу до нас приїхали більше 400 учасників з 5 областей України – Чернігівської, Полтавської, Рівненської, Луганської, Сумської.

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, вітаючи учасників і журі конкурсу відзначив:

- Семенівщина - це унікальний край, край гостинних працьовитих людей. А ще це – край талановитих митців.

Я пишаюсь тим, що цей конкурс проходить на нашій землі. «Поліський вернісаж» спрямований на активізацію творчих здібностей особистості, популяризацію народних інструментів, розвиток нових шляхів у народному мистецтві, розширення творчих зв’язків.

Сьогоднішній конкурс – це спілкування з творчо обдарованою молоддю, розвиток і підтримка музичного мистецтва, слов’янської культури, виявлення найбільш талановитих виконавців на народних інструментах.

Переконаний, що кожен учасник продемонструє високий професійний рівень, а даний захід наповнить вас енергією, враженнями, нададуть наснаги на майбутні творчі здобутки.

Також присутніх у залі вітали голова районної ради Василь Малкович, перший заступник голови міської ради Сергій Єрьома, директор конкурсу, голова журі Володимир Дорохін, заслужений артист України, лауреат Міжнародних конкурсів, кандидат з мистецтвознавства, відмінник народної освіти України, кавалер «Ордену за видатні досягнення в музичному мистецтві», доцент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, директор КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв Чернігівської обласної ради», представники «Чернігівського земляцтва» в м. Києві.

Учасники будуть змагатися у різних номінаціях, в залежності від інструменту, віку учасників, кількості учасників та складу колективів.

їм успіху, а Гран-прі чекає на переможця.Головний спеціаліст з інформаційної діяльності