Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

ЮНІ СЕМЕНІВЦІ ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ, ЧИЇ СИНИ ЗАГИНУЛИ В АТО/ООС

11 травня 2019

Напередодні свята Дня матері, яке Україна традиційно святкує у другу неділю травня, учнівська молодь вітала матерів загиблих учасників Операції Об’єднаних сил.

Сподіваємося, що такі заходи стануть хорошою традицією, адже за кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мати. Вона його ростила, звичайно ж, не для війни, але зрозуміла його вибір, благословила і оберігала його своїми молитвами.

Ми схиляємо голови перед мужністю матерів, котрі виховали героїчних синів. І особливу шану і вдячність кожен із нас зобов’язаний віддати тим матерям, чиї голови покрили чорні хустки, хто не дочекався додому своїх рідних.

Учні Семенівської гімназії №2 і Семенівського ЗСО І-ІІ ступенів №5 відвідали матерів загиблих учасників АТО/ООС Максима Грачова Тетяну Іванівну та Ігоря Кістерного Євгенію Михайлівну.

У ході візиту учні привітали жінку з Днем матері, яка виростила справжнього Героя, побажали їй міцного здоров’я, терпеливості, душевного тепла, радості, добробуту та сімейного затишку.
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

Фото надано відділом освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради