back

Невичерпного джерела натхнення та наполегливості у професійному зростанні!

06 червня 2019

Шановні журналісти: колектив газети «Життя Семенівщини» та Інтернет – видань, блогери – усі, хто присвятив себе інформуванню суспільства, літопису сьогодення!

Прийміть щиросердні вітання і найщиріші побажання з нагоди професійного свята працівників засобів масової інформації - Дня журналіста.

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними краян.

Це свято, без перебільшення, є загальнонаціональним, оскільки саме журналісти пишуть історію сьогоднішнього дня і забезпечують право громадян на одержання найбільш повної і точної інформації.

Як і багато років тому, залишаються незмінними три фундаментальні ознаки якісної журналістики: талант, совість і відповідальність перед суспільством.

Ваше повсякденне самовіддане служіння обраній справі, оперативність та ексклюзивність винагороджуються вдячністю семенівців. До вас, майстри пера, прислухаються, вам вірять та часто шукають вашої підтримки. Тому будьте наполегливими на творчому шляху.

У день вашого професійного свята бажаємо Вам вільного розвитку та становлення, нових цікавих тем, сміливих проектів та творчого натхнення у досягненні висот на журналістській ниві. Міцного Вам здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, родинного тепла та усього самого найкращого.

      В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш

    Голова районної ради Василь Малкович