Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

Які пільги будуть надаватись з 01 жовтня 2019 року

02 серпня 2019

Управління соціального захисту населення повідомляє , що з 01 жовтня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» - пільги на житлово – комунальні послуги будуть надаватися в готівковій формі.

Згідно цієї Постанови затверджений Порядок надання пільг. Дія цього Порядку поширюється на осіб, які мають право на пільги згідно із Законами України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (крім військовослужбовців), “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, “Про охорону дитинства”, “Про соціальний захист дітей війни”, “Про освіту”, Основами законодавства України про охорону здоров’я (далі - пільговики).

Виплата пільг у готівковій формі буде здійснюватися через АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування коштів на поточні рахунки пільговиків, відкриті в АТ “Ощадбанк”.

Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

Начальник відділу персоніфікованого обліку, у справах інвалідів та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій Наталія Таран

Телефон для довідок 2-94-50