Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://semadm.cg.gov.ua/old
back

До уваги аграріїв та власників земельних ділянок!

12 серпня 2019

 

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та мобільного консультативного пункту прийому громадян, робочої зустрічі з громадськістю, населенням м. Семенівка, представниками аграрного бізнесу Семенівського району з метою обговорення питань захисту прав землевласників та землекористувачів Чернігівщини, інших проблемних питань, підвищення рівня правової обізнаності, а також надання правової допомоги.

Проведення виїзного заходу планується на 15 серпня 2019 року, з 11:30 год. в приміщені Семенівської міської ради (вул. Червона Площа, 6, м. Семенівка).

Робочу зустріч буде проведено за участю представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, бюро правової допомоги, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників аграрного бізнесу, надання індивідуальних консультацій.