back

Добро і милосердя єднають серця

01 жовтня 2019

1 жовтня в центральній бібліотеці відбулись святкові заходи, присвячені відзначенню Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

- У цей святковий, щедро напоєний теплом осінній день, ми зібралися в чудовому товаристві на свято праці, свято долі, свято життя, щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. Адже першого жовтня весь світ відзначає Міжнародний день ветерана. І саме сьогодні ми віддаємо шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Другої Світової війни, яке відбудувало зруйноване господарство і допомагає нам творити майбутнє, - лунали слова ведучих до ветеранів війни, праці, дітей війни, пенсіонерів.

В.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш привітав присутніх у залі та відзначив, що цей день став символом єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Очільник району подякував ветеранам війни та праці за високу громадську свідомість, розуміння і толерантність, побажав здоров’я і добра та вручив Почесні грамоти районної державної адміністрації з нагоди Дня ветерана України та Міжнародного дня людей похилого віку:

- КУЗЬМИЦЬКІЙ Ніні Іллівні, дитині війни, ветерану праці, члену ради районної організації ветеранів України;

- ОСТРОВЕРХОВУ Миколі Миколайовичу, дитині війни, ветерану праці.

Зі святом присутніх також вітали начальник загального відділу районної ради Наталія Лугінець, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Семенівської міської ради Олена Михайлова, голова районної ради ветеранів Володимир Медніков, голова районної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Сейран Мхітарян, голова районної «Спілки жінок Семенівщини» Раїса Бондаренко.

У затишній святковій атмосфері за чашкою чаю, присутні слухали чудові пісні у виконанні районного хору ветеранів.