back

Початок опалювального сезону 2019-2020 років.

08 жовтня 2019

 

08 жовтня 2019 року в.о. голови районної державної адміністрації С. Черниш підписав розпорядження про початок опалювального сезону   2019-2020 років.

Згідно тексту розпорядження у зв`язку з встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8оС протягом трьох діб, з метою забезпечення оптимального температурного режиму на об’єктах бюджетної сфери

1.       Розпочати опалювальний період 2019/20 року виключно в закладах охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення та житловому фонді всіх форм власності з 09 жовтня 2019 року.

2.       Рекомендувати керівникам установ та закладів, міському голові вжити заходів щодо забезпечення тепловою енергією споживачів, які на початок опалювального періоду матимуть заборгованість за раніше отриману теплову енергію, виключно за умови укладання ними з теплопостачальними підприємствами окремих договорів на погашення заборгованості до кінця опалювального періоду, згідно з погодженими графіками та обов`язкового проведення розрахунків за поточне споживання.

 

За інформацією сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.