back

Відбулось засідання комісії

07 листопада 2019

06 листопада в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів засідання районної комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Дана комісія була створена з метою забезпечення виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877», якою визначено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, для визначення в районі дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію, виходячи з цього, на розгляд членам комісії було винесено питання:

- надання права на отримання грошової компенсації у 2019 році для придбання житла наступній дитині згідно затвердженого списку дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку по району.