back

Кібербезпека, медична психологія та архітектура...ці та ще 50 спеціальностей пропонує служба зайнятості для безкоштовного навчання за допомогою ваучера.

13 лютого 2020

 

Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні. Скористатися ваучером за певних умов можуть усі, крім зареєстрованих безробітних. За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей: сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Перелік напрямів навчання досить широкий та різноманітний їх сьогодні більше 50 від медичного психолога до електрогазозварника»

Для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці Ви маєте можливість,за сприяння державної служби зайнятості, отримати ваучер.

Ваучер видається одноразово за умови, якщо Ви старше 45 років, страховий стаж – не менше як 15 років та маєте професійно-технічну або вищу освіту.

Таку можливість мають і деякі категорії населення незалежно від віку: це особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), учасники АТО з числа осіб з інвалідністю, а також внутрішньо переміщені особи.

За більш детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів найближчого центру зайнятості.