back

Привітали ювіляра з 80-річчям!

13 лютого 2020

13 лютого святкує свій 80-річний ювілей  кандидат у майстри спорту, колишній голова районної ради ДФСТ «Колос» - Плоцин Євгеній Донатович.

Із молодих років Євгеній Донатович брав активну участь у спортивних змаганнях з легкої атлетики, згодом захопився грою в шахи. У 1963 році з відзнакою закінчив Смоленський інститут фізичної культури і спорту. На першості України з легкої атлетики у 1967 році на марафонській дистанції виконав норматив у майстри спорту. Це звання неодноразово підтверджував і в інших спортивних змаганнях на території України та за її межами.

Із 1974 року - кандидат у майстри спорту з шахів. У 1983 та 1984 роках був віце – чемпіоном Рівненської області з шахів.

Євгеній Донатович показав себе енергійним, кваліфікованим керівником, який уболіває за розвиток фізичної культури і спорту в районі. Вийшовши на пенсію, продовжував спрямовувати свої зусилля на залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя.

До ювіляра цього дня завітали в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович та нагородили спільною грамотою районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 80-ти річного Ювілею.

Кекрівники району поспілкувалися з ювіляром, привітали з поважною датою, побажали міцного здоров’я, довголіття, життєвих сил, радості, бадьорого духу, любові й поваги від рідних та близьких, вручили квіти.