back

Відбулось засідання комісії

25 червня 2020

 

Днями, голова районної державної адміністрації Денис Буданов провів засідання районної комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

Дана комісія була створена з метою забезпечення виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877», якою визначено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, для визначення в районі дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію, виходячи з цього, на розгляд членам комісії було винесено питання:

 

- розгляд заяв від осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку Семенівської міської ради щодо призначення грошової компенсації на придбання житлового приміщення.

 

Комісією було вирішено провести обстеження технічного стану житлових будинків поданих на розгляд комісії про що секретарю комісії дано доручення скласти відповідні акти  обстеження.