back

Проведено засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

26 червня 2020

 

Голова районної державної адміністрації Денис Буданов провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Першим питанням яке розглядалося на засіданні було стан захворюваності на COVID-19 на території району та області, а також продовження карантинних заходів. За інформацією завідувача Семенівським районним лабораторним відділенням на даний час ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію на території району залишається стабільною. Загалом у районі виявлено три випадки зараження коронавірусом, у двох стан відмінний, у одного задовільний. Зроблено 19 лабораторних тестів на виявлення COVID-19 у осіб, які контактували з хворими, всі негативні. Ще 26 проб перебувають на тестуванні.

 

Виконавчим комітетам Семенівської міської та Жадівської сільської рад рекомендовано посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень із залученням Нацполіції та Держпродспоживслужби. Також рекомендовано обмежити час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів до 22:00 години.

 

Семенівському відділу поліції з метою збереження цілісності дорожнього покриття провести профілактичну роботу та посилити контроль серед промислових підприємств Семенівського району щодо обмеження руху великовагових транспортних засобів при температурі повітря більш ніж +28°С.

 

Значну увагу приділено питанню попередження пожеж торфовищ та пожежного стану міського сміттєзвалища.

 

Семенівському районному сектору УДСНС доручено провести обстеження сміттєзвалища комунального підприємства «Семенівське» щодо дотримання норм пожежної безпеки.

 

Комісією вирішено запровадження рейдів у складі працівників національної поліції та районного сектору УДСНС  лісам та місцям відпочинку громадян щодо профілактика пожежної безпеки.