31 травня 2011Повідомлення ініціативної групи по створенню нового складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації

Ініціативна група по створенню нового складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації повідомляє, що утворення нового складу Громадської ради регламентовано постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та постановами КМУ від 08.04.15 року №234 «Про внесення змін до постанови КМУ від 05.11.2008 №976 і від 03.11.2010 року №996.

Виходячи з вищезгаданих нормативних актів, інститути громадянського суспільства, які зареєстровані на території району, повинні були надати відповідні документи до нового складу Громадської ради протягом січня 2019 року.

Документів ініціативна група не отримала.

Таким чином, установчі збори по створенню нового складу громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації, які повинні були пройти 15 лютого 2019 року не відбудуться.

Засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

20 грудня відбулось останнє у цьому році засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша.

Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме: стан забезпечення населення району субсидіями та компенсаціями і утворення нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

По першому питанню порядку денного інформувала заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Висоцька Олена, яка зазначила, що за призначенням житлових субсидій за новим Порядком протягом травня-грудня 2018 року до управління соціального захисту населення звернулось 1488 сімей (домогосподарств), призначено 976 сім’ям, в т.ч. за рішенням комісії - 460 сім’ям. Станом на 20.12.2018 року отримують субсидію 3363 сім’ї. Нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги з початку року в сумі 4034 тис. грн., перераховано підприємствам - надавачам житлово-комунальних послуг 2105,9 тис. грн.

За призначенням субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу протягом 2018 року звернулось 1977 сімей, призначено субсидію 1694 сім’ям, отримали субсидію готівкою 1577 сімей на суму 4607 тис. грн.

По другому питанню порядку денному засідання доповідав голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Він зазначив, що вже розпочався процес утворення нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації, що регламентовано постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та постановами КМУ від 08.04.15 року №234 «Про внесення змін до постанови КМУ від 05.11.2008 №976 і від 03.11.2010 року №996.

Володимир Іванович ознайомив присутніх зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації і повідомив про те, що до 20 січня 2019 року будуть збиратися заяви на участь у новому складі ради, а також проведення установчих зборів заплановано, приблизно на 16 лютого 2019 року.

Також на засіданні було наголошено на склад документів, які необхідно подати на розгляд ініціативній групі при районній державній адміністрації.

Члени Громадської ради винесли рішення взяти інформації доповідачів до відома.

На питання присутніх відповів в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

За підсумками засідання Громадської ради було прийняте протокольне рішення.


Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Громадської ради

при Семенівській районній державній адміністрації 20 грудня 2018 року

1. Про стан забезпечення населення субсидіями та компенсаціями.

Інформує заступник начальника Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Висоцька Олена Олександрівна.

2. Про утворення нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

Інформує голова Громадської ради Ткаченко Володимир Іванович.

Розпочато роботу по створенню Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації нового складу

Семенівською районною державною адміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

До складу ініціативної групи ввійшло 5 осіб, з яких 3 - представники діючої Громадської ради, та 2 — представника районної державної адміністрації.

Які ж подальші кроки щодо створення нової Громадської ради?

Перш за все, ініціативній групі необхідно підготувати:

- повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів,

- вимоги до членства в Громадській раді відповідно до Типового положення,

- порядок подання заяв для участі в установчих зборах,

- відомості про склад ініціативної групи,

- інформацію щодо відповідальної особи (прізвище, ім’я, електронна адреса та номер телефону).

Зауважимо, що всі матеріали, підготовлені ініціативною групою, погоджуються з органом виконавчої влади.

Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА можна ознайомитися у рубриці Громадська рада.

Довідково:

Утворення нового складу Громадської ради при райдержадміністрації регламентовано постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та постановами КМУ від 08.04.15 року №234 «Про внесення змін до постанови КМУ від 05.11.2008 №976 і від 03.11.2010 року №996.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації

1. Ткаченко Володимир Іванович - голова Семенівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, голова Громадської ради при районній державній адміністрації;

2. Белохон Валентина Миколаївна - голова профспілкового комітету бібліотечних працівників, член Громадської ради при районній державній адміністрації;

3. Волк Михайло Миколайович – секретар Семенівської районної первинної організації Товариства лісників України, член Громадської ради;

5. Коробко Михайло Едуардович – начальник відділу організаційної, правової роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації.

6. Пархоменко Тетяна Олександрівна – головний спеціаліст відділу організаційної, правової роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, секретар Громадської ради.

Відбулось чергове засідання Громадської ради

8 листопада відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша.

Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме: роботу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського порядку на території району; про хід виконання районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2020роки; ситуацію на ринку праці Семенівського району.

По першому питанню порядку денного доповідв старший дільничний офіцер Семенівського відділення поліції Петро Нікітенко який зазначив, що протягом 10 місяців поточного року Семенівським відділенням поліції по всіх лініях роботи зареєстровано 114 злочинів, у тому числі 25 тяжких та 4 особливо тяжких. З них розкрито та повідомлено особам про підозру у вчиненні правопорушень – 85, що становить 61,1% від зареєстрованих.

Також було притягнуто до відповідальності 66 власників зброї, добровільно здано 7 одиниць зброї. У рамках профілактики насильства в сім’ї до адміністративної відповідальності було притягнуто 91 особу. На профілактичному обліку в Семенівському ВП перебуває 1 неповнолітня особа За неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності було притягнуто 21 особу.

По другому питанню засідання Громадської ради інформувала провідний спеціаліст служби у справах дітей Світлана Карпіка.

За її інформацією, на виконання заходів районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки з метою запобігання безпритульності та бездоглядності дітей, інших негативних проявів в дитячому середовищі, а також недопущення пропусків учнями уроків без поважних причин службою у справах дітей спільно із відділом освіти, Семенівським РЦСССДМ та Семенівським відділенням поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області щоквартально проводяться рейди «Урок», «Базар», «Комп’ютерний клуб». Двічі на місяць проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал». Станом на 14.09.2018 року безпритульних дітей, дітей, які жебракують, не навчаються на території району немає.

Світлана Іванівна зазначила, що службою у справах дітей забезпечується своєчасне і повне ведення системи ЄІАС «Діти». Станом на 07.09.2018 р. створено та внесено інформацію до 42 облікових карток на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 25 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у зв’язку з тим, що їх батьки систематично ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

На сьогоднішній день батьківське піклування втратили 8 дітей, з них: 4 дітям було надано статус дитини-сироти, та 4 - статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

Ці діти були влаштовані відповідно до законодавства: 7 влаштовано до сімейних форм виховання: 5– під опіку, піклування родичам, 2 дитини влаштовані у прийомні сім’ї, 1 дитина перебуває у КЗМСЗ «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія».

З питання ринку праці в районі слухали начальника Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Олену Логвіненко, яка відмітила, що протягом січня-жовтня 2018 року на обліку в Семенівській філії перебувало 928 безробітних громадян.

З початку року забезпечено роботою 609 мешканців району.

З початку року 1798 осіб отримали 4477 профорієнтаційних послуг, 96 безробітних проходили професійне навчання. Станом на 1 листопада зареєстровано 297 безробітних громадян та 13 вакансій.

Члени Громадської ради винесли рішення взяти інформації доповідачів до відома.

На питання присутніх відповів в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

За підсумками засідання Громадської ради було прийняте протокольне рішення.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації 08 листопада 2018 року

1. Про роботу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського порядку на території району.

Інформує начальник превенції Семенівського відділення поліції Бондаренко Миколай Миколайович.

2. Про хід виконання районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на 2017-2021 роки.

Інформує провідний спеціаліст служби у справах дітей Семенівської районної державної адміністрації Карпіка Світлана Іванівна.

3. Ситуація на ринку праці Семенівського району.

Інформує начальник Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Логвіненко Олена Василівна.

Відповідальна особа-головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Пархоменко тел. (04659) 2-13-93

Відбулось чергове засідання Громадської ради

17 травня відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме: організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій; роботу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського порядку на території району та контролю за продажем спиртних напоїв неповнолітнім особам.

По питанню оздоровлення доповідала головний спеціаліст служби у справах дітей Світлана Здота, яка зазначила, що за даними статистики в Семенівському районі нараховується 1837 дітей шкільного віку.

Протягом оздоровчої кампанії 2018 року спільними зусиллями служби у справах дітей, Семенівського районного центру первинної медико – санітарної допомоги послугами оздоровлення та відпочинку планується охопити 1010 дітей шкільного віку, що складає 55% всіх дітей району. Найбільша увага буде приділена дітям з пільгових категорій.

Так, протягом оздоровчої кампанії послугами оздоровлення та відпочинку планується охопити 100% (16) дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; 83,3% (18) дітей – інвалідів, 75% дітей з багатодітних та малозабезпечених родин (248), 55% дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС (405), 74% обдарованих дітей (27), та дітям внутрішньо переміщених сімей, яких в школах району навчається 7 та дітям учасників АТО, яких нараховується 44 особи.

Протягом оздоровчої кампанії 2018 року планується використати всі путівки МОЗ та УОЗ та всі можливості, що будуть надаватися Департаментом сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

З 29.05 по 13.06.2018 року буде працювати 11 пришкільних таборів з денним перебуванням, де послугами відпочинку планується охопити 460 дітей шкільного віку. В роботу таборів включено проведення заходів з національно – патріотичного виховання.

Так, станом на сьогодні, послугами оздоровлення забезпечено 67 дітей (2 дитини отримали послуги оздоровлення в ДЦ «Молода гвардія», 2 – «Артек», 63 дитини – за путівками МОЗ). Це складає 7% від фактичної кількості дітей шкільного віку.

На забезпечення оздоровчої кампанії протягом 2018 року планується витратити всього 271,0 тис. грн., в тому числі коштів місцевого бюджету – 220,9 тис. грн, 50,0 тис грн. – позабюджетних коштів.

На сьогодні використано 27,5 тис. грн. коштів місцевого бюджету для підвезення дітей до місць відпочинку та 4,698 грн. залучених коштів.

Підводячи підсумки першого питання в.о голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, зазначив, що метою та основними завданнями оздоровчої кампанії є створення сприятливих умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей, надання якісних послуг та створення сприятливих умов для реалізації соціально - педагогічних, методико – оздоровчих, інноваційних проектів відпочинку та оздоровлення дітей.

З питання роботи Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського порядку на території району та контролю за продажем спиртних напоїв неповнолітнім особам доповідав завідувач сектору Семенівського ВП Микола Бондаренко.

Він зазначив, що пріоритетом службової діяльності блоку превенції Семенівського ВП залишається захист прав і свобод громадян, майнових інтересів суспільства, забезпечення правопорядку та безпеки в публічних місцях, загальна практика, попередження та розкриття злочинів, виявлення правопорушень.

З початку 2018 року особовим складом Семенівського ВП було складено 529 адмінпротоколів із них 167- за порушення ПДР, 32 – за порушення громадського порядку, 29- вчинення насильства в сім’ї, 301-інші.

Що стосується продажу спиртних напоїв неповнолітнім, в даному напрямку також силами Семенівського ВП проводиться профілактична робота, виконання якої значно ускладнюється у зв’язку з відсутністю інспектора з ювенальної превенції. За продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім притягнуто до адміністративної відповідальності 3 особи. Микола Миколайович додав, що охопити всі напрями роботи в повному обсязі не є можливим через нестачу кадрів у Семенівському ВП.

По закінченню обговорення даного питання членами Громадської ради при районній державній адміністрації було вирішено у протокольному рішенні за підсумками засідання рекомендувати відділу освіти Семенівської міської ради, службі у справах дітей районної державної адміністрації, Семенівському ВП, громадському формуванню з охорони громадського порядку і державного кордону «Афганець», громадському формуванню «Семенівська народна самооборона» скоординувати спільні дії по забезпеченню громадського порядку та питанню продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім.

На питання присутніх відповів в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

За підсумками засідання Громадської ради було прийняте протокольне рішення.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації 17 травня 2018 року

1. Організація літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, робота пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій.

Інформує головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Світлана Володимирівна Здота.

1. Про роботу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського порядку на території району та контролю за продажем спиртних напоїв неповнолітнім особам.

Інформує начальник Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області Дмитро Анатолійович Кекух.

Відповідальна особа-головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Пархоменко тел. (04659) 2-13-93

________________________________________________________________________________________Перше засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації у 2018 році

31 січня відбулось перше в цьому році засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме про розвиток молодіжної політики в районі: розвиток спорту, організація дозвілля молоді, перспективи літнього оздоровлення дітей, реформування медичної галузі в районі, затвердження орієнтовного плану роботи Громадської ради на 2018 рік.

Доповідала з питання розвитку молодіжної політики в районі головний спеціаліст з питань молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Шакун, зокрема вона зазначила:

- З метою створення всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію, формування необхідних для цього правових, гуманітарних та економічних передумов, надання соціальних гарантій та соціальних послуг, у 2016 році було розроблено та затверджено районну Програму «Молодь Семенівщини». Відповідно до цієї Програми проводиться ряд заходів для молоді. Одним з напрямків роботи з молоддю є розвиток спорту та пропаганда здорового способу життя.

Відділом освіти спільно з головним спеціалістом у справах молоді та спорту районної державної адміністрації приділяється велика увага розвитку спорту в Семенівському районі,як серед учнів загальноосвітніх шкіл так і серед різних веств населення району. Для молоді протягом 2017 року було проведено багато різноманітних змагань:

- районні змагання з футболу;

- районні змагання з шахів;

- районні змагання з шашок;

- районні змагання з волейболу серед юнаків;

- особиста першість з настільного тенісу;

- Всеукраїнський спортивно – видовищний захід «Олімпійський день» ;

- Всеукраїнський спортивний захід «Олімпійський тиждень» ;

- відкрита першість району з хортингу;

- міжрайонні змагання з настільного тенісу «Кубок земляків» ;

- міжрайонні змагання з волейболу серед учнів ДЮСШ;

- молодіжні змагання з волейболу серед молоді району та інші.

Кількість учнів, які відвідують заняття з фізичної культури 3 рази на тиждень у загальноосвітніх навчальних закладах становить 1312 дитини, що складає 86,7 % від загальної кількості дітей шкільного віку. На базах шкіл району працюють спортивні гуртки з різних видів спорту, у Будинку творчості для дітей та юнацтва теж працює багато спортивних гуртків: з техніки пішохідного туризму, військово-спортивний гурток «Джура», група з настільного тенісу, волейбол, футбол, групи «Хортинг», а також працюють гуртки іншого спрямування, де організовується дозвілля дітей. Педагогічними працівниками проводиться робота по залученню дітей пільгових категорій до занять фізичною культурою і спортом. Особлива увага приділяється дітям, схильним до правопорушень, дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей.

З метою додаткового залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом на території району працює дитячо – юнацька спортивна школа, тренування якої відвідують 160 учнів (футбол – 91, волейбол – 36, карате – 8, хортинг - 25).

Ще одним важливим напрямом роботи з молоддю є оздоровлення.

Зараз ми почали займатися оздоровленням дітей району. Планується з лютого місяця почати обстеження дітей в Київському радіологічному центрі медицини. 1 групу вже сформовано.

Протягом літньої оздоровчої кампанії буде працювати 11 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. Також будуть використані всі путівки, що надходять від Департаменту сім’ї. молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Інформація про безкоштовне обстеження дітей в Київському радіологічному центрі медицини зацікавила представників громадськості. Члени Громадської ради прийняли рішення поінформувати про це керівництво устав, організацій, підприємств, де вони працюють про проведення такого виду оздоровлення дітей.

Київський радіологічний центр готовий прийняти на 2 тижні для безкоштовного обстеження дітей району від 0 до 18 років, дітей меншої вікової категорії супроводжує один із батьків. Звертатися по питанням обстеження потрібно до районної державної адміністрації або до дитячої поліклініки.

По питанню реформування медичної галузі присутніх поінформувала головний лікар КЗ «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Таїсія Іваненко.

Вона підкреслила, що головною метою реформи системи охорони здоров’я є наближення медицини до кожного громадянина країни, рівний і справедливий доступ усіх громадян до медичної допомоги належної якості, поліпшення їх здоров’я. Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки чи проживання. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря, а гроші за медичне обслуговування заплатить держава.

Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з итми лікарями, яких самі собі обрали.

Таїсія Борисівна наголосила, що реформування первинної ланки медичної допомоги буде тривати до кінця поточного року.

Далі, в ході засідання, одноголосно був затверджений орієнтовний план роботи Громадської ради на 2018 рік.

На питання присутніх відповів в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

За підсумками засідання Громадської ради було прийняте протокольне рішення.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації 31 січня 2018 року

1. Розвиток молодіжної політики в районі: розвиток спорту, організація дозвілля молоді, перспективи літнього оздоровлення дітей.

Інформує головний спеціаліст з питань молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Петрівна Шакун.

2. Реформування медичної галузі в районі.

Інформує головний лікар КЗ ««Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Таїсія Борисівна Іваненко.

3. Затвердження орієнтовного плану роботи Громадської ради на 2018 рік.

Інформує голова Громадської ради Володимир Іванович Ткаченко.

Відповідальна особа-головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Пархоменко тел. (04659) 2-13-93

________________________________________________________________________________________

Відбулось чергове засідання Громадської ради

22 грудня відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме про проведену роботу у навчальних закладах району по національно-патріотичному вихованню молоді за 2017 рік та виказали свої пропозиції щодо плану Громадської ради на 2018 рік.

Доповідав з питання патріотичного виховання молоді методист районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації Іван Курпас, зокрема він зазначив:

- Основною складовою виховної діяльності визначено національно-патріотичне виховання, яке здійснювалось на всіх етапах навчально-виховного процесу. Педагогічні колективи працювали над створенням в школах осередку становлення молодого громадянина-патріота з активною життєвою позицією, готового розбудовувати країну як суверенну і незалежну державу. З цією метою в усіх навчальних закладах оформлено стенди з національною символікою, постійно діючи стенди пам’яті Небесної Сотні, на веб-сайтах висвітлюється інформація про перебіг проведених заходів та система роботи з означеного питання.

Виступ Івана Івановича супроводжувався презентацією про основні заходи, які були проведені у навчальних закладах району по патріотичному вихованню учнів району.

Заслухавши інформацію по першому питанню порядку денному, радою було вирішено взяти її до відома, а також члени Громадської ради одностайно прийняли рішення допомагати організовувати і брати особисту участь у відзначенні на районному рівні Дня захисника України, Дня Збройних Сил України та інших військово-патріотичних святах.

Щодо другого питання порядку денного членами Громадської ради було вирішено внести пропозиції до плану роботи ради на 2018 рік секретарю Громадської ради до 10 січня 2018 року та затвердити план роботи Громадської ради на 2018 рік на наступному засіданні.

На питання присутніх відповів в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА

Відбулось чергове засідання Громадської ради

12 вересня відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2017 року, забезпечення населення району субсидіями та компенсаціями та про профілактичну роботу щодо попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми в Семенівському районі.

Доповідаючи по першому питанню, завідувач сектору економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Наталія Сухан, зазначила, що по окремим плановим показникам забезпечено стабільний приріст, але разом з тим, маємо факти невиконання планових показників в окремих галузях.

За 6 місяців 2017 року приріст виробництва промислової продукції становив 34,3%, приріст реалізації продукції - 85,8%.

В аграрному секторі району за звітний період виробництво валової продукції перевищило минулорічні показники на 1,3%.

За I півріччя 2017 року обсяг капітальних інвестицій склав 18,2 млн грн, що більше 2016 року на 5,5%.

На конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році подано 7 проектів.

Згідно затвердженого Переліку у цьому році за рахунок коштів ДФРР по району будуть профінансовані два об’єкта: «Будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям для міні-футболу у м. Семенівка Чернігівської області» (1,5 млн грн) та «Реконструкція котельні для встановлення 2-х твердопаливних котлів Костобобрівської ЗОШ I-III ст. Семенівського району, Чернігівської області» (0,9 млн грн).

Разом з тим, відповідно до розпоряджень КМУ району виділено субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку у сумі 1,415 млн грн. Зазначені кошти заплановані на: закупівлю обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів району – 30 тис. грн, на закупівлю обладнання для облаштування дитячих та спортивних майданчиків – 422,7 тис. грн, на будівництво вуличного освітлення у селах району – 790,2 тис. грн, на термосанацію будівлі поліклініки – 125,1 тис. грн, на придбання медичного обладнання для сільської амбулаторії – 47 тис. грн.

Також вона зупинилась на обсягах реалізованих послуг за І півріччя 2017 року, які становили 4,3 млн. грн.

Щодо ринку праці, то кількість безробітних складала 345 осіб, що на 6,2% більше показника на початок 2017 року.

Працевлаштовано 302 особи (включаючи працевлаштованих за договорами цивільно – правового характеру та самостійно), що становить 109% до минулого року, у тому числі працевлаштовано 197 безробітних осіб, що становить 102,1% до рівня попереднього року.

До оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру залучено 170 безробітних, що на 15% менше показників 2016 року.

Щодо заробітної плати, то за І півріччя 2017 року середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника району становить 5073 грн, що більше минулого року на 47,9%, але на 9,2% менше середньої по регіону (5589 грн).

Заслухавши інформацію по першому питанню порядку денному, членами ради було вирішено взяти її до відома.

З питання забезпечення населення району субсидіями та компенсаціями інформувала заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Висоцька.

Посадовець зазначила, що станом на 1 вересня 2017 року в районі отримують субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 4179 сімей, із них на придбання твердого палива 1741 сім’ї (домогосподарств).

Сума призначеної субсидії на оплату житлово - комунальних послуг складає 15,375 тис.грн. Сума призначеної субсидії на придбання твердого палива 5,097 тис.грн.

2949 сім’ям, які отримували житлову субсидію впродовж опалювального періоду 2016-2017 років, субсидію продовжено автоматичним способом, без звернень громадян, на підставі раніше поданих документів.

Олена Олександрівна наголосила, що головне завдання, яке стоїть сьогодні перед управлінням – це оперативно провести протягом жовтня поточного року розрахунків субсидій, які будуть призначені на опалювальний сезон на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.

Доповідач з питання профілактичної роботи щодо попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми в Семенівському районі, завідувач сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Шакун поінформувала, що протягом І півріччя 2017 року до сектору у справах молоді та спорту, служби у справах дітей та Семенівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомлень з приводу вчинення насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми не надходило.

Протягом 2017 року не було виявлено осіб, що постраждали від торгівлі людей. Всього на території району 5 осіб, які мають статус постраждалих від торгівлі людьми. Всім надано одноразову грошову допомогу та комплекс послуг.

Профілактична робота має позитивний результат. Протягом 1 півріччя 2017 року до Семенівської поліції надійшло 64 звернення з приводу насильства в сім’ї, в той час як протягом 1 півріччя 2016 року було 79 звернень.

Доповідачі з питань порядку денного відповіли на питання членів Громадської ради.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.
Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА

Шановні члени Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації!

12 вересня в районній державній адміністрації о 14-30 відбудеться засідання Громадської ради з порядком денним:

1. Про стан забезпечення населення району субсидіями та компенсаціями.

2. Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2017 року.

3. Про стан профілактичної роботи щодо попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми в Семенівському районі.

Запрошуємо взяти участь у заході.

Відповідальна особа-головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Пархоменко тел. (04659) 2-13-93

Відбулось засідання Громадської ради при Семенівській районні державній адміністрації

21 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш взяв участь у засіданні Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Провів засідання ради її голова Володимир Ткаченко.

На порядок денний були винесені питання:

1. Об’єднання громад Семенівської міської ради і сільських рад району в єдину об’єднану територіальну громаду з центром у м. Семенівка: переваги, перспективи.

2. Здійснення заходів, спрямованих на поліпшення соціального захисту, реабілітації ветеранів війни, воїнів інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції на сході України.

По першому питанню членів Громадської ради поінформував Семенівський міський голова Олександр Бичков, який поетапно розповів про роботу міської ради на виконання Закону України «Про добровільне об’єднання громад», зокрема зосередив увагу присутніх на тому, що робота по об’єднанню була запропонована міською радою ще у 2015 році.

З 2016 процес об’єднання постав з новою силою, 19 грудня 2016 року міським головою було видане розпорядження № 58 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Семенівської міської ради та сільських рад Семенівського району в Семенівську міську об’єднану територіальну громаду з центром в місті Семенівка».

У грудні 2016 – січні 2017 років на території Семенівської міської ради міською радою було організовано громадське обговорення цієї ініціативи в місті Семенівка та селі Кути Другі.

26 січня 2017 року 14-та сесія Семенівської міської ради сьомого скликання прийняла рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад в Семенівську ОТГ».

26 січня 2017 року міський голова, як ініціатор добровільного об’єднання в Семенівску ОТГ, розіслав листи-пропозиції про добровільне об’єднання в Семенівську ОТГ 17 сільським головам Семенівського району.

З 2 лютого по 3 березня проходило обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання громад» у 16 сільських радах Семенівського району (крім Радомської сільської ради).

Станом на 17 березня 2017 року з 17 сільських рад Семенівського району 12 сільських рад на своїх сесіях прийняли рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання в Семенівську ОТГ» та надали своїх представників до робочої групи. 4 сільради – Жадівська, Іванівська, Орликівська, Архипівська – відмовилися від об’єднання. Радомська сільська рада у 2016 році прийняла рішення про входження до складу Холменської ОТГ.

17 березня 2017 року видано розпорядження Семенівської міської ради № 15 від 17.03.2017 року «Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Семенівську міську об’єднану територіальну громаду».

19 квітня і Архипівська сільська громада дала свою згоду на об’єднання в єдину територіальну громаду з центром у м. Семенівка.

Олександр Федорович зазначив, що вся робота по утворенню Семенівської ОТГ міською радою проводиться гласно, прозоро, висвітлюється на сторінках газети «Життя Семенівщини», сайті Семенівської міської ради, в тісній співпраці з головою Семенівської райдержадміністрації Сергієм Деденко і, зауважив, що далі робота по створенню Семенівської ОТГ буде проводитися у відповідності до чинного законодавства і повинна завершитись до 15 липня поточного року.

По другому питанню було заслухано інформацію головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку, у справах інвалідів та здійснення контролю за призначенням і виплатою пенсій управління соціального захисту населення Лідію Бондаренко, яка розповіла, що протягом 2016 року 6 учасників АТО отримали послуги психологічної реабілітації. Відбулось професійне навчання 3-х учасників АТО за програмою водіїв автотранспортних засобів категорій «В» та «СЕ».

Соціальною роботою територіального центру охоплена 121 сім’я мобілізованих. 52 військовослужбовця, які демобілізувалися, поновлено на роботі.

Родина загиблого військовослужбовця Максима Грачова знаходиться під соціальним супроводом, вирішуються питання господарсько-побутового характеру.

Також було наголошено, що військовослужбовці, які брали участь в антитерористичні операції на сході України мають право на отримання путівок до санаторіїв.

Для цього потрібно звернутись до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації і надати необхідні документи.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш поінформував, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» було розглянуте звернення членів сім’ї загиблого військовослужбовця на призначення грошової компенсації на придбання житла.

Також Станіслав Черниш відповів на запитання членів Громадської ради.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.

Шановні члени Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації!

21 квітня в районній державній адміністрації відбудеться засідання Громадської ради з порядком денним:

1. Об’єднання громад Семенівської міської ради і сільських рад району в єдину об’єднану територіальну громаду з центром у м. Семенівка: переваги, перспективи.

Інформує Семенівський міський голова Олександр Федорович Бичков. 2.

Здійснення заходів, спрямованих на поліпшення соціального захисту, реабілітації ветеранів війни, воїнів інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції на сході України.

Інформує начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Світлана Едуардівна Кулак.

Запрошуємо взяти участь у заході.

Відповідальна особа-головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Пархоменко тел. (04659) 2-13-93

Відбулось перше засідання Громадської ради

Сьогодні, 2 березня, відбулось перше засідання Громадської ради при районній державній адміністрації нового складу, на якому затвердили Положення про Громадську раду, Регламент роботи Громадської ради та орієнтовний план роботи Громадської ради на 2017 рік.

Головуючий на засіданні Голова Громадської ради Володимир Ткаченко зупинився на основних розділах Положення про Громадську раду, а саме:

- загальних положеннях;

- повноваженнях Громадської ради;

- формуванні Громадської ради;

- повноваженні членів Громадської ради та порядку припинення членства у раді;

- організації роботи Громадської ради та її матеріально-технічному забезпеченні.

По Регламенту роботи Громадської ради були внесені доповнення у розділ «Порядок висвітлення діяльності Громадської ради», зокрема при висвітленні засідань ради на офіційному сайті районної державної адміністрації, інформацію подавати більш розширену.

По плану роботи у членів Громадської ради зауважень не було.

Таким чином, на першому засіданні Громадської ради були одноголосно затверджені Положення про Громадську раду при районній державній адміністрації, Регламент роботи та орієнтовний план роботи ради на 2017 рік.Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Шановні члени Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації!

2 березня в малому залі РДА відбудеться засідання Громадської ради з порядком денним:

1. Затвердження Положення про Громадську раду при Семенівській районній державній адміністрації.

Доповідає: голова Громадської ради Ткаченко В.І.

2. Схвалення Регламенту роботи Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Доповідає: голова Громадської ради Ткаченко В.І.

3. Затвердження плану роботи Громадської ради на 2017 рік.

Доповідає: голова Громадської ради Ткаченко В.І.

Запрошуємо взяти участь у заході.

При Семенівській районній державній адміністрації сформовано Громадську раду на 2017-2018 роки

11 інститутів громадянського суспільства увійшли до нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

На установчих зборах, які відбулись 16 лютого, зареєструвалися 9 представників громадських організацій району. Два представника, як і вимагалося, письмово повідомили про неможливість взяти участь в установчих зборах.

З вітальним словом виступив перший заступник головаи районної державної адміністрації Станіслав Черниш. Він подякував присутнім за активну громадянську позицію та небайдужість до проблем суспільства. Адже це дуже важливо і особливо потрібно у такий складний для нашої держави час.

- Влада готова до відвертого діалогу з громадськістю, до конструктивної критики і виважених пропозицій, спільно розв’язувати проблеми, які постають сьогодні в районі, - сказав Станіслав Валентинович.

На установчих зборах прийнято рішення затвердити персональний склад Громадської ради у кількості 11 чоловік.

Обрано голову Громадської ради – Ткаченка В.В., голову Семенівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України та заступника голови Громадської ради – Скринник В М., голову Семенівської районної організації Чернігівського відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля

Після обговорення та вирішення питань порядку денного, 1-ше засідання нового складу Громадської ради призначено на 28 лютого.


Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при РДА

16 лютого 2017 року у районній державній адміністрації відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Початок заходу: 14:30 год.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

Відповідальна особа-головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тетяна Пархоменко тел. (04659) 2-13-93

_______________________________________________________________________________________________