Семенівська РДА
Анонси


Новини

НазадВідбулось чергове засідання Громадської ради

17 травня відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме: організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій; роботу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського порядку на території району та контролю за продажем спиртних напоїв неповнолітнім особам.

По питанню оздоровлення доповідала головний спеціаліст служби у справах дітей Світлана Здота, яка зазначила, що за даними статистики в Семенівському районі нараховується 1837 дітей шкільного віку.

Протягом оздоровчої кампанії 2018 року спільними зусиллями служби у справах дітей, Семенівського районного центру первинної медико – санітарної допомоги послугами оздоровлення та відпочинку планується охопити 1010 дітей шкільного віку, що складає 55% всіх дітей району. Найбільша увага буде приділена дітям з пільгових категорій.

Так, протягом оздоровчої кампанії послугами оздоровлення та відпочинку планується охопити 100% (16) дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; 83,3% (18) дітей – інвалідів, 75% дітей з багатодітних та малозабезпечених родин (248), 55% дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС (405), 74% обдарованих дітей (27), та дітям внутрішньо переміщених сімей, яких в школах району навчається 7 та дітям учасників АТО, яких нараховується 44 особи.

Протягом оздоровчої кампанії 2018 року планується використати всі путівки МОЗ та УОЗ та всі можливості, що будуть надаватися Департаментом сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

З 29.05 по 13.06.2018 року буде працювати 11 пришкільних таборів з денним перебуванням, де послугами відпочинку планується охопити 460 дітей шкільного віку. В роботу таборів включено проведення заходів з національно – патріотичного виховання.

Так, станом на сьогодні, послугами оздоровлення забезпечено 67 дітей (2 дитини отримали послуги оздоровлення в ДЦ «Молода гвардія», 2 – «Артек», 63 дитини – за путівками МОЗ). Це складає 7% від фактичної кількості дітей шкільного віку.

На забезпечення оздоровчої кампанії протягом 2018 року планується витратити всього 271,0 тис. грн., в тому числі коштів місцевого бюджету – 220,9 тис. грн, 50,0 тис грн. – позабюджетних коштів.

На сьогодні використано 27,5 тис. грн. коштів місцевого бюджету для підвезення дітей до місць відпочинку та 4,698 грн. залучених коштів.

Підводячи підсумки першого питання в.о голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, зазначив, що метою та основними завданнями оздоровчої кампанії є створення сприятливих умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей, надання якісних послуг та створення сприятливих умов для реалізації соціально - педагогічних, методико – оздоровчих, інноваційних проектів відпочинку та оздоровлення дітей.

З питання роботи Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського порядку на території району та контролю за продажем спиртних напоїв неповнолітнім особам доповідав завідувач сектору Семенівського ВП Микола Бондаренко.

Він зазначив, що пріоритетом службової діяльності блоку превенції Семенівського ВП залишається захист прав і свобод громадян, майнових інтересів суспільства, забезпечення правопорядку та безпеки в публічних місцях, загальна практика, попередження та розкриття злочинів, виявлення правопорушень.

З початку 2018 року особовим складом Семенівського ВП було складено 529 адмінпротоколів із них 167- за порушення ПДР, 32 – за порушення громадського порядку, 29- вчинення насильства в сім’ї, 301-інші.

Що стосується продажу спиртних напоїв неповнолітнім, в даному напрямку також силами Семенівського ВП проводиться профілактична робота, виконання якої значно ускладнюється у зв’язку з відсутністю інспектора з ювенальної превенції. За продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім притягнуто до адміністративної відповідальності 3 особи. Микола Миколайович додав, що охопити всі напрями роботи в повному обсязі не є можливим через нестачу кадрів у Семенівському ВП.

По закінченню обговорення даного питання членами Громадської ради при районній державній адміністрації було вирішено у протокольному рішенні за підсумками засідання рекомендувати відділу освіти Семенівської міської ради, службі у справах дітей районної державної адміністрації, Семенівському ВП, громадському формуванню з охорони громадського порядку і державного кордону «Афганець», громадському формуванню «Семенівська народна самооборона» скоординувати спільні дії по забезпеченню громадського порядку та питанню продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім.

На питання присутніх відповів в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

За підсумками засідання Громадської ради було прийняте протокольне рішення.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації 17 травня 2018 року

1. Організація літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, робота пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій.

Інформує головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Світлана Володимирівна Здота.

1. Про роботу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області по забезпеченню громадського порядку на території району та контролю за продажем спиртних напоїв неповнолітнім особам.

Інформує начальник Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП України в Чернігівські області Дмитро Анатолійович Кекух.

________________________________________________________________________________________Перше засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації у 2018 році

31 січня відбулось перше в цьому році засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме про розвиток молодіжної політики в районі: розвиток спорту, організація дозвілля молоді, перспективи літнього оздоровлення дітей, реформування медичної галузі в районі, затвердження орієнтовного плану роботи Громадської ради на 2018 рік.

Доповідала з питання розвитку молодіжної політики в районі головний спеціаліст з питань молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Шакун, зокрема вона зазначила:

- З метою створення всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію, формування необхідних для цього правових, гуманітарних та економічних передумов, надання соціальних гарантій та соціальних послуг, у 2016 році було розроблено та затверджено районну Програму «Молодь Семенівщини». Відповідно до цієї Програми проводиться ряд заходів для молоді. Одним з напрямків роботи з молоддю є розвиток спорту та пропаганда здорового способу життя.

Відділом освіти спільно з головним спеціалістом у справах молоді та спорту районної державної адміністрації приділяється велика увага розвитку спорту в Семенівському районі,як серед учнів загальноосвітніх шкіл так і серед різних веств населення району. Для молоді протягом 2017 року було проведено багато різноманітних змагань:

- районні змагання з футболу;

- районні змагання з шахів;

- районні змагання з шашок;

- районні змагання з волейболу серед юнаків;

- особиста першість з настільного тенісу;

- Всеукраїнський спортивно – видовищний захід «Олімпійський день» ;

- Всеукраїнський спортивний захід «Олімпійський тиждень» ;

- відкрита першість району з хортингу;

- міжрайонні змагання з настільного тенісу «Кубок земляків» ;

- міжрайонні змагання з волейболу серед учнів ДЮСШ;

- молодіжні змагання з волейболу серед молоді району та інші.

Кількість учнів, які відвідують заняття з фізичної культури 3 рази на тиждень у загальноосвітніх навчальних закладах становить 1312 дитини, що складає 86,7 % від загальної кількості дітей шкільного віку. На базах шкіл району працюють спортивні гуртки з різних видів спорту, у Будинку творчості для дітей та юнацтва теж працює багато спортивних гуртків: з техніки пішохідного туризму, військово-спортивний гурток «Джура», група з настільного тенісу, волейбол, футбол, групи «Хортинг», а також працюють гуртки іншого спрямування, де організовується дозвілля дітей. Педагогічними працівниками проводиться робота по залученню дітей пільгових категорій до занять фізичною культурою і спортом. Особлива увага приділяється дітям, схильним до правопорушень, дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей.

З метою додаткового залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом на території району працює дитячо – юнацька спортивна школа, тренування якої відвідують 160 учнів (футбол – 91, волейбол – 36, карате – 8, хортинг - 25).

Ще одним важливим напрямом роботи з молоддю є оздоровлення.

Зараз ми почали займатися оздоровленням дітей району. Планується з лютого місяця почати обстеження дітей в Київському радіологічному центрі медицини. 1 групу вже сформовано.

Протягом літньої оздоровчої кампанії буде працювати 11 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. Також будуть використані всі путівки, що надходять від Департаменту сім’ї. молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Інформація про безкоштовне обстеження дітей в Київському радіологічному центрі медицини зацікавила представників громадськості. Члени Громадської ради прийняли рішення поінформувати про це керівництво устав, організацій, підприємств, де вони працюють про проведення такого виду оздоровлення дітей.

Київський радіологічний центр готовий прийняти на 2 тижні для безкоштовного обстеження дітей району від 0 до 18 років, дітей меншої вікової категорії супроводжує один із батьків. Звертатися по питанням обстеження потрібно до районної державної адміністрації або до дитячої поліклініки.

По питанню реформування медичної галузі присутніх поінформувала головний лікар КЗ «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Таїсія Іваненко.

Вона підкреслила, що головною метою реформи системи охорони здоров’я є наближення медицини до кожного громадянина країни, рівний і справедливий доступ усіх громадян до медичної допомоги належної якості, поліпшення їх здоров’я. Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки чи проживання. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря, а гроші за медичне обслуговування заплатить держава.

Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з итми лікарями, яких самі собі обрали.

Таїсія Борисівна наголосила, що реформування первинної ланки медичної допомоги буде тривати до кінця поточного року.

Далі, в ході засідання, одноголосно був затверджений орієнтовний план роботи Громадської ради на 2018 рік.

На питання присутніх відповів в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

За підсумками засідання Громадської ради було прийняте протокольне рішення.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації 31 січня 2018 року

1. Розвиток молодіжної політики в районі: розвиток спорту, організація дозвілля молоді, перспективи літнього оздоровлення дітей.

Інформує головний спеціаліст з питань молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Петрівна Шакун.

2. Реформування медичної галузі в районі.

Інформує головний лікар КЗ ««Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Таїсія Борисівна Іваненко.

3. Затвердження орієнтовного плану роботи Громадської ради на 2018 рік.

Інформує голова Громадської ради Володимир Іванович Ткаченко.

________________________________________________________________________________________

Відбулось чергове засідання Громадської ради

22 грудня відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, за участю в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме про проведену роботу у навчальних закладах району по національно-патріотичному вихованню молоді за 2017 рік та виказали свої пропозиції щодо плану Громадської ради на 2018 рік.

Доповідав з питання патріотичного виховання молоді методист районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації Іван Курпас, зокрема він зазначив:

- Основною складовою виховної діяльності визначено національно-патріотичне виховання, яке здійснювалось на всіх етапах навчально-виховного процесу. Педагогічні колективи працювали над створенням в школах осередку становлення молодого громадянина-патріота з активною життєвою позицією, готового розбудовувати країну як суверенну і незалежну державу. З цією метою в усіх навчальних закладах оформлено стенди з національною символікою, постійно діючи стенди пам’яті Небесної Сотні, на веб-сайтах висвітлюється інформація про перебіг проведених заходів та система роботи з означеного питання.

Виступ Івана Івановича супроводжувався презентацією про основні заходи, які були проведені у навчальних закладах району по патріотичному вихованню учнів району.

Заслухавши інформацію по першому питанню порядку денному, радою було вирішено взяти її до відома, а також члени Громадської ради одностайно прийняли рішення допомагати організовувати і брати особисту участь у відзначенні на районному рівні Дня захисника України, Дня Збройних Сил України та інших військово-патріотичних святах.

Щодо другого питання порядку денного членами Громадської ради було вирішено внести пропозиції до плану роботи ради на 2018 рік секретарю Громадської ради до 10 січня 2018 року та затвердити план роботи Громадської ради на 2018 рік на наступному засіданні.

На питання присутніх відповів в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА

Відбулось чергове засідання Громадської ради

12 вересня відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. Провів засідання голова Громадської ради Володимир Ткаченко.

Присутні на засіданні члени ради обговорювали питання порядку денного, а саме про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2017 року, забезпечення населення району субсидіями та компенсаціями та про профілактичну роботу щодо попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми в Семенівському районі.

Доповідаючи по першому питанню, завідувач сектору економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Наталія Сухан, зазначила, що по окремим плановим показникам забезпечено стабільний приріст, але разом з тим, маємо факти невиконання планових показників в окремих галузях.

За 6 місяців 2017 року приріст виробництва промислової продукції становив 34,3%, приріст реалізації продукції - 85,8%.

В аграрному секторі району за звітний період виробництво валової продукції перевищило минулорічні показники на 1,3%.

За I півріччя 2017 року обсяг капітальних інвестицій склав 18,2 млн грн, що більше 2016 року на 5,5%.

На конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році подано 7 проектів.

Згідно затвердженого Переліку у цьому році за рахунок коштів ДФРР по району будуть профінансовані два об’єкта: «Будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям для міні-футболу у м. Семенівка Чернігівської області» (1,5 млн грн) та «Реконструкція котельні для встановлення 2-х твердопаливних котлів Костобобрівської ЗОШ I-III ст. Семенівського району, Чернігівської області» (0,9 млн грн).

Разом з тим, відповідно до розпоряджень КМУ району виділено субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку у сумі 1,415 млн грн. Зазначені кошти заплановані на: закупівлю обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів району – 30 тис. грн, на закупівлю обладнання для облаштування дитячих та спортивних майданчиків – 422,7 тис. грн, на будівництво вуличного освітлення у селах району – 790,2 тис. грн, на термосанацію будівлі поліклініки – 125,1 тис. грн, на придбання медичного обладнання для сільської амбулаторії – 47 тис. грн.

Також вона зупинилась на обсягах реалізованих послуг за І півріччя 2017 року, які становили 4,3 млн. грн.

Щодо ринку праці, то кількість безробітних складала 345 осіб, що на 6,2% більше показника на початок 2017 року.

Працевлаштовано 302 особи (включаючи працевлаштованих за договорами цивільно – правового характеру та самостійно), що становить 109% до минулого року, у тому числі працевлаштовано 197 безробітних осіб, що становить 102,1% до рівня попереднього року.

До оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру залучено 170 безробітних, що на 15% менше показників 2016 року.

Щодо заробітної плати, то за І півріччя 2017 року середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника району становить 5073 грн, що більше минулого року на 47,9%, але на 9,2% менше середньої по регіону (5589 грн).

Заслухавши інформацію по першому питанню порядку денному, членами ради було вирішено взяти її до відома.

З питання забезпечення населення району субсидіями та компенсаціями інформувала заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Висоцька.

Посадовець зазначила, що станом на 1 вересня 2017 року в районі отримують субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 4179 сімей, із них на придбання твердого палива 1741 сім’ї (домогосподарств).

Сума призначеної субсидії на оплату житлово - комунальних послуг складає 15,375 тис.грн. Сума призначеної субсидії на придбання твердого палива 5,097 тис.грн.

2949 сім’ям, які отримували житлову субсидію впродовж опалювального періоду 2016-2017 років, субсидію продовжено автоматичним способом, без звернень громадян, на підставі раніше поданих документів.

Олена Олександрівна наголосила, що головне завдання, яке стоїть сьогодні перед управлінням – це оперативно провести протягом жовтня поточного року розрахунків субсидій, які будуть призначені на опалювальний сезон на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.

Доповідач з питання профілактичної роботи щодо попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми в Семенівському районі, завідувач сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Шакун поінформувала, що протягом І півріччя 2017 року до сектору у справах молоді та спорту, служби у справах дітей та Семенівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомлень з приводу вчинення насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми не надходило.

Протягом 2017 року не було виявлено осіб, що постраждали від торгівлі людей. Всього на території району 5 осіб, які мають статус постраждалих від торгівлі людьми. Всім надано одноразову грошову допомогу та комплекс послуг.

Профілактична робота має позитивний результат. Протягом 1 півріччя 2017 року до Семенівської поліції надійшло 64 звернення з приводу насильства в сім’ї, в той час як протягом 1 півріччя 2016 року було 79 звернень.

Доповідачі з питань порядку денного відповіли на питання членів Громадської ради.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.
Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю РДА

Шановні члени Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації!

12 вересня в районній державній адміністрації о 14-30 відбудеться засідання Громадської ради з порядком денним:

1. Про стан забезпечення населення району субсидіями та компенсаціями.

2. Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2017 року.

3. Про стан профілактичної роботи щодо попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми в Семенівському районі.

Запрошуємо взяти участь у заході.

Відбулось засідання Громадської ради при Семенівській районні державній адміністрації

21 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш взяв участь у засіданні Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Провів засідання ради її голова Володимир Ткаченко.

На порядок денний були винесені питання:

1. Об’єднання громад Семенівської міської ради і сільських рад району в єдину об’єднану територіальну громаду з центром у м. Семенівка: переваги, перспективи.

2. Здійснення заходів, спрямованих на поліпшення соціального захисту, реабілітації ветеранів війни, воїнів інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції на сході України.

По першому питанню членів Громадської ради поінформував Семенівський міський голова Олександр Бичков, який поетапно розповів про роботу міської ради на виконання Закону України «Про добровільне об’єднання громад», зокрема зосередив увагу присутніх на тому, що робота по об’єднанню була запропонована міською радою ще у 2015 році.

З 2016 процес об’єднання постав з новою силою, 19 грудня 2016 року міським головою було видане розпорядження № 58 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Семенівської міської ради та сільських рад Семенівського району в Семенівську міську об’єднану територіальну громаду з центром в місті Семенівка».

У грудні 2016 – січні 2017 років на території Семенівської міської ради міською радою було організовано громадське обговорення цієї ініціативи в місті Семенівка та селі Кути Другі.

26 січня 2017 року 14-та сесія Семенівської міської ради сьомого скликання прийняла рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад в Семенівську ОТГ».

26 січня 2017 року міський голова, як ініціатор добровільного об’єднання в Семенівску ОТГ, розіслав листи-пропозиції про добровільне об’єднання в Семенівську ОТГ 17 сільським головам Семенівського району.

З 2 лютого по 3 березня проходило обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання громад» у 16 сільських радах Семенівського району (крім Радомської сільської ради).

Станом на 17 березня 2017 року з 17 сільських рад Семенівського району 12 сільських рад на своїх сесіях прийняли рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання в Семенівську ОТГ» та надали своїх представників до робочої групи. 4 сільради – Жадівська, Іванівська, Орликівська, Архипівська – відмовилися від об’єднання. Радомська сільська рада у 2016 році прийняла рішення про входження до складу Холменської ОТГ.

17 березня 2017 року видано розпорядження Семенівської міської ради № 15 від 17.03.2017 року «Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Семенівську міську об’єднану територіальну громаду».

19 квітня і Архипівська сільська громада дала свою згоду на об’єднання в єдину територіальну громаду з центром у м. Семенівка.

Олександр Федорович зазначив, що вся робота по утворенню Семенівської ОТГ міською радою проводиться гласно, прозоро, висвітлюється на сторінках газети «Життя Семенівщини», сайті Семенівської міської ради, в тісній співпраці з головою Семенівської райдержадміністрації Сергієм Деденко і, зауважив, що далі робота по створенню Семенівської ОТГ буде проводитися у відповідності до чинного законодавства і повинна завершитись до 15 липня поточного року.

По другому питанню було заслухано інформацію головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку, у справах інвалідів та здійснення контролю за призначенням і виплатою пенсій управління соціального захисту населення Лідію Бондаренко, яка розповіла, що протягом 2016 року 6 учасників АТО отримали послуги психологічної реабілітації. Відбулось професійне навчання 3-х учасників АТО за програмою водіїв автотранспортних засобів категорій «В» та «СЕ».

Соціальною роботою територіального центру охоплена 121 сім’я мобілізованих. 52 військовослужбовця, які демобілізувалися, поновлено на роботі.

Родина загиблого військовослужбовця Максима Грачова знаходиться під соціальним супроводом, вирішуються питання господарсько-побутового характеру.

Також було наголошено, що військовослужбовці, які брали участь в антитерористичні операції на сході України мають право на отримання путівок до санаторіїв.

Для цього потрібно звернутись до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації і надати необхідні документи.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш поінформував, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» було розглянуте звернення членів сім’ї загиблого військовослужбовця на призначення грошової компенсації на придбання житла.

Також Станіслав Черниш відповів на запитання членів Громадської ради.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.

Шановні члени Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації!

21 квітня в районній державній адміністрації відбудеться засідання Громадської ради з порядком денним:

1. Об’єднання громад Семенівської міської ради і сільських рад району в єдину об’єднану територіальну громаду з центром у м. Семенівка: переваги, перспективи.

Інформує Семенівський міський голова Олександр Федорович Бичков. 2.

Здійснення заходів, спрямованих на поліпшення соціального захисту, реабілітації ветеранів війни, воїнів інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції на сході України.

Інформує начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Світлана Едуардівна Кулак.

Запрошуємо взяти участь у заході.

Відбулось перше засідання Громадської ради

Сьогодні, 2 березня, відбулось перше засідання Громадської ради при районній державній адміністрації нового складу, на якому затвердили Положення про Громадську раду, Регламент роботи Громадської ради та орієнтовний план роботи Громадської ради на 2017 рік.

Головуючий на засіданні Голова Громадської ради Володимир Ткаченко зупинився на основних розділах Положення про Громадську раду, а саме:

- загальних положеннях;

- повноваженнях Громадської ради;

- формуванні Громадської ради;

- повноваженні членів Громадської ради та порядку припинення членства у раді;

- організації роботи Громадської ради та її матеріально-технічному забезпеченні.

По Регламенту роботи Громадської ради були внесені доповнення у розділ «Порядок висвітлення діяльності Громадської ради», зокрема при висвітленні засідань ради на офіційному сайті районної державної адміністрації, інформацію подавати більш розширену.

По плану роботи у членів Громадської ради зауважень не було.

Таким чином, на першому засіданні Громадської ради були одноголосно затверджені Положення про Громадську раду при районній державній адміністрації, Регламент роботи та орієнтовний план роботи ради на 2017 рік.Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Шановні члени Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації!

2 березня в малому залі РДА відбудеться засідання Громадської ради з порядком денним:

1. Затвердження Положення про Громадську раду при Семенівській районній державній адміністрації.

Доповідає: голова Громадської ради Ткаченко В.І.

2. Схвалення Регламенту роботи Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Доповідає: голова Громадської ради Ткаченко В.І.

3. Затвердження плану роботи Громадської ради на 2017 рік.

Доповідає: голова Громадської ради Ткаченко В.І.

Запрошуємо взяти участь у заході.

При Семенівській районній державній адміністрації сформовано Громадську раду на 2017-2018 роки

11 інститутів громадянського суспільства увійшли до нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

На установчих зборах, які відбулись 16 лютого, зареєструвалися 9 представників громадських організацій району. Два представника, як і вимагалося, письмово повідомили про неможливість взяти участь в установчих зборах.

З вітальним словом виступив перший заступник головаи районної державної адміністрації Станіслав Черниш. Він подякував присутнім за активну громадянську позицію та небайдужість до проблем суспільства. Адже це дуже важливо і особливо потрібно у такий складний для нашої держави час.

- Влада готова до відвертого діалогу з громадськістю, до конструктивної критики і виважених пропозицій, спільно розв’язувати проблеми, які постають сьогодні в районі, - сказав Станіслав Валентинович.

На установчих зборах прийнято рішення затвердити персональний склад Громадської ради у кількості 11 чоловік.

Обрано голову Громадської ради – Ткаченка В.В., голову Семенівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України та заступника голови Громадської ради – Скринник В М., голову Семенівської районної організації Чернігівського відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля

Після обговорення та вирішення питань порядку денного, 1-ше засідання нового складу Громадської ради призначено на 28 лютого.


Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при РДА

16 лютого 2017 року у районній державній адміністрації відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Початок заходу: 14:30 год.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

_______________________________________________________________________________________________Відбулось чергове засідання Громадської ради

14 грудня голова Громадської ради при районній державній адміністрації Денис Буданов провів чергове засідання ради, на якому розглянули питання співпраці служби зайнятості з органами місцевого самоврядування та соціальними партнерами в умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні; профілактичної роботи РЦ СССДМ, направленої на раннє виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах; ознайомлення членів Громадської ради зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

У засіданні ради взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

По першому питанню членів Громадської ради поінформувала заступник директора районного центру зайнятості Олена Логвиненко. Вона зазначила, що послугами районного центру зайнятості за 11 місяців 2016 року скористалися 1182 незайнятих трудовою діяльністю громадян, з них 1044 зареєстрованих безробітних, що більше на 48 незайнятих осіб відповідного періоду 2015 року та менше на 57 безробітних.

Як завжди значний відсоток безробітних, перебуваючи на обліку у центрі зайнятості складають працівники сільського господарства, операторів газових котелень та опалювачів, працівників, які працюють сезонно на посадках лісових культур у лісгоспах.

Олена Логвиненко наголосила, що за сприяння центру зайнятості працевлаштовані 532 незайнятих осіб, що становить 122% до відповідного періоду 2015 року, з низ 414 безробітних.

Крім того, вона зауважила, що проблемою залишається сьогоднішня ситуація на ринку праці району, яка свідчить про поглиблення негативних тенденцій до скорочення легальної зайнятості, зменшення робочих місць у сфері виробництва, особливо у сільській місцевості.

По питанню профілактичної роботи РЦ СССДМ, направленої на раннє виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах доповідала директор РЦ СССДМ Вікторія Сич, яка розповіла про роботу працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка першочергово зосереджується на раннє виявлення вразливих сімей з дітьми, своєчасне втручання та активізацію позитивних ресурсів сім’ї, родинного середовища та громади для забезпечення потреб (захисту) дитини, мінімізацію негативних наслідків або подолання складних життєвих обставин сім’ї, сприяння у забезпеченні батьками потреб дитини.

Далі громадськість була ознайомлена зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

На питання членів Громадської ради відповів перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

Всі питання, які були винесені на засідання Громадської ради були розглянуті та прийняті рішення.

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістюШановні члени Громадської ради!

4 грудня 2016 року о 14-30 в малому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. На порядок денний винесені питання:

1. Співпраця служби зайнятості з органами місцевого самоврядування та соціальними партнерами в умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні.

Інформує: провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Семенівського районного центру зайнятості Меднікова Світлана Миколаївна.

2. Профілактична робота РЦ СССДМ, направлена на раннє виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Інформує: директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сич Вікторія Олександрівна.

3. Інформація щодо складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Інформує: голова Громадської ради Буданов Денис Сергійович.

Запрошуємо взяти участь у засіданні.

Розпочато роботу по створенню Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації нового складу

Семенівською районною державною адміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До складу ініціативної групи ввійшло 5 осіб, з яких 3 - представники діючої Громадської ради, та 2 — представника районної державної адміністрації.

Які ж подальші кроки щодо створення нової Громадської ради?

Перш за все, ініціативній групі необхідно підготувати:

- повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів,

- вимоги до членства в громадській раді відповідно до Типового положення,

- порядок подання заяв для участі в установчих зборах,

- відомості про склад ініціативної групи,

- інформацію щодо відповідальної особи (прізвище, ім’я, електронна адреса та номер телефону).

Зауважимо, що всі матеріали, підготовлені ініціативною групою, погоджуються з органом виконавчої влади.

Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА можна ознайомитися у рубриці Громадська рада.

Довідково:

Утворення нового складу Громадської ради при райдержадміністрації регламентовано постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації

1. Ткаченко Володимир Іванович - голова Семенівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, заступник головаи Громадської ради при районній державній адміністрації;

2. Бондаренко Раїса Іванівна - голова Семенівської районної громадської організації «Спілки жінок України», член Громадської ради при районній державній адміністрації;

3. Степанець Світлана Іванівна - голова профспілкового комітету працівників КЛПЗ «Семенівська центральна районна лікарня», член Громадської ради;

5. Черниш Станіслав Валентинович - перший заступник голови районної державної адміністрації;

6. Пархоменко Тетяна Олександрівна - завідувач сектору інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та з питань надзвичайних ситуацій, секретар Громадської ради.

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

________________________________________________________________________________________Відбулось чергове засідання Громадської ради

29 серпня голова Громадської ради при районній державній адміністрації Денис Буданов провів чергове засідання ради, на якому розглянули питання стану виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2016 року та організацію в районі дозвілля учнівської молоді у позашкільний час.

У засіданні ради взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

По першому питанню членів Громадської ради поінформував завідувач сектору економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Наталія Сухан.

Аналізуючи основні показники економічного і соціального розвитку Семенівського району за 6 місяців 2016 року вона зауважила, що по окремим плановим показникам забезпечено стабільний приріст, але разом з тим, маємо факти невиконання планових показників в окремих галузях. За 6 місяців 2016 року вироблено промислової продукції на 27,2 млн. грн, що більше показників 2015 року на 70,9%.

Також Наталія Сухан наголосила на тому, що обсяги реалізованої продукції за 5 місяців 2016 року становили 24,2 млн. грн, що більше показників попереднього року більше ніж у 2 раза.

Протягом І півріччя 2016 року році в районі діяло 99 малих підприємства та 330 фізичних осіб – підприємців. Загальна кількість працюючих у малому бізнесі становить близько півтори тисячі осіб (працюючі на малих підприємствах -877, приватні підприємці – 330 осіб, у трудових відносинах з підприємцями перебувають більше 300 осіб). Питома вага надходжень у бюджет району від діяльності суб’єктів малого підприємництва складає 23,5%.

По питанню організації в районі дозвілля учнівської молоді у позашкільний час інформували: директор районного Будинку творчості дітей та юнацтва Володимир Ткаченко, начальник відділу культури і туризму Наталія Підгорна, директор районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Порванчук.

Доповідачі детально зупинилась на роботі установ по організації дозвілля молоді у позашкільний час.

Присутні мали змогу ознайомитись із роботою гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва, секціями, в яких беруть участь учні району та роботою закладів культури району по роботі з дітьми.

На питання членів Громадської ради відповів перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш.

Всі питання, які були винесені на засідання Громадської ради були розглянуті та прийняті рішення.

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Шановні члени Громадської ради!

29 серпня 2016 року о 14-30 в малому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. На порядок денний винесені питання:

1. Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2016 року.

2. Про організацію в районі дозвілля учнівської молоді у позашкільний час.

Запрошуємо взяти участь у засіданні.

________________________________________________________________________________________Відбулось чергове засідання Громадської ради

17 березня голова Громадської ради при районній державній адміністрації Денис Буданов провів чергове засідання ради, на якому розглянули питання стану боротьби зі злочинністю та забезпечення правопорядку в районі; порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї та порядку оформлення та отримання субсидій для населення.

По першому питанню членів Громадської ради поінформував майор поліції, заступник начальника Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції Головного Управління Національної Поліції в Чернігівській області Володимир Солодовник. Він окремо зупинився на роботі Семенівського ВП по питанням боротьби зі злочинністю, стану правопорядку, протидії пияцтву та дрібному хуліганству, боротьбі з самогоноварінням, протидії вчиненню насильства в сім’ї, попередженню рецидивної злочинності.

Володимир Солодовник також наголосив на участі громадських формувань у підтримці правопорядку: «Оскільки на даний час у Семенівському ВП залишився один співробітник поліції, до повноважень якого входить здійснення контролю за безпекою дорожнього руху, необхідно вирішити питання про залучення членів громадських формувань з охорони громадського порядку для допомоги даному співробітнику у нагляді за безпекою дорожнього руху, а також необхідно вирішити питання залучення членів громадських формувань до спільних патрулювань, зокрема у вихідні та святкові дні».

Було обговорене питання встановлення камер відеоспостереження в місцях масового скупчення громадян. Це значно посприяє оперативності реагування на злочини, швидкому встановленню, осіб, які їх скоюють та послужать профілактикою правопорушень.

Щоб вирішити це питання потрібні кошти. Члени Громадською ради висловили пропозицію звернутись до Семенівської міської ради з проханням винести на сесію міської ради питання про виділення необхідних коштів на встановлення відеоспостереження.

По питанню порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї доповідала начальник відділу персоніфікованого обліку у справах інвалідів та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій управління соціального захисту населення Марія Кекух.

Вона детально зупинилась на категоріях громадян, які мають право на отримання пільг та середньомісячному доході сім’ї, що ці пільги обумовлюють.

Про порядок оформлення та отримання субсидій для населення розповіла начальник відділу грошових виплат і компенсації управління соціального захисту населення Галина Момат.

Було зазначено, що з 1 травня 2015 року за новими умовами надання житлових субсидій до управління звернулось 4297 громадян. Для порівняння - за минулий період 1063 громадян.

За 2015 рік нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги – 12 541 тис. грн.

Всі питання, які були винесені на засідання Громадської ради були розглянуті та прийняті рішення.


Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Шановні члени Громадської ради!

17 березня 2016 року о 14-30 в малому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. На порядок денний винесені питання:

1.Стан боротьби зі злочинністю та забезпечення правопорядку в районі.

2. Соціальний захист пільгових категорій населення.

3. Порядок оформлення та отримання субсидій для населення.

Запрошуємо взяти участь у засіданні.

________________________________________________________________________________________Громадська рада при районній державній адміністрації продовжує свою роботу

17 лютого, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша відбулося перше в цьому році засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

На розгляд членів ради були винесені питання затвердження орієнтовного плану роботи Громадської ради та визначення переліку питань та орієнтовної дати другого засідання Громадської ради.

У ході обговорення були внесені пропозиції та корегування членами Громадської ради плану роботи.

Після цього присутні одноголосно затвердили орієнтовний план роботи Громадської ради на 2016 рік.

Щодо дати другого засідання, було винесене рішення членів ради провести його у березні і розглянути питання згідно затвердженого орієнтовного плану роботи Громадської ради на березень.

Перший заступник голови районної державної адміністрації подякував членам Громадської ради за активну участь у суспільному житті Семенівщини та дав відповіді на запитання, які найбільше хвилюють громадськість району.

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Шановні члени Громадської ради!

17 лютого 2016 року о 10-00 в малому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. На порядок денний винесені питання:

1. Про план роботи Громадської ради на 2016 рік.

Доповідає: голова Громадської ради Денис Сергійович Буданов.

2. Визначення переліку питань та орієнтовної дати другого засідання Громадської ради у 2016 році.

Відповідальні: члени Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Запрошуємо взяти участь у засіданні.

Відбулось чергове засідання Громадської ради

16 березня відбулось друге засідання Громадської ради нового складу за участю голови районної державної адміністрації С.І. Деденка.

На засідання були винесені питання:

Реформування системи охорони здоров’я в районі і питання забезпечення лікувального закладу лікарями: офтальмологом, педіатром.

З цих питань доповідали головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Семенівська центральна районна лікарня» С.М. Расулова та головний лікар комунального закладу «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Б. Іваненко; про оптимізацію мережі бюджетних установ району інформували начальник відділу освіти районної державної адміністрації С.М. Гузоватий та головний спеціаліст відділу культури і туризму районної державної адміністрації М.В. Сидоренко.

З питання надання всебічної допомоги певній категорії хворих людей в районі, зокрема, психічнохворим надала інформацію головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Семенівська центральна районна лікарня» С.М. Расулова.

Своє бачення з розглянутих питань виклав голова районної державної адміністрації С.І. Деденко.

Громадською радою , з розглянутих питань, винесені рішення.Шановні члени Громадської ради!

16 березня о 14-00 в малому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. На порядок денний винесені питання:

1. Реформування системи охорони здоров’я в районі. Питання забезпечення лікувального закладу лікарями: офтальмологом, педіатром.

2. Оптимізація мережі бюджетних установ району: закладів загальної та дошкільної освіти.

3. Оптимізація мережі закладів культури району.

4. Надання всебічної допомоги певній категорії хворих людей в районі, зокрема, психічнохворим.

Запрошуємо взяти участь у засіданні.

Відбулось перше засідання Громадської ради

25 лютого відбулось перше засідання Громадської ради нового складу за участю голови районної державної адміністрації С.І. Деденка.

На засідання були винесені питання:

1. Вибори голови Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

2. Вибори заступника голови Громадської ради.

3. Розгляд питання щодо виконання функцій секретаря Громадської ради.

4. Затвердження Положення та Регламенту Громадської ради.

5. Затвердження плану роботи Громадської ради на І та ІІ квартал 2015 року.

За результатами голосування головою Громадської ради при районній державній адміністрації одноголосно було обрано Д.С. Буданова - керівника Семенівської районної громадської організації «Спортивний клуб східних єдиноборств». Заступником голови Громадської ради став В.І. Ткаченко - голова Семенівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Звертаючись до членів Громадської ради, Д.С. Буданов подякував за довіру та запросив усіх до тісної співпраці.

Після обрання голови та заступника громадськість опрацювала решту питань порядку денного.

Також члени Громадської ради при районній державній адміністрації визначили питання, які будуть винесені на розгляд та дату наступного засідання.

Голова районної державної адміністрації привітав новообраного голову Громадської ради, побажав всім плідної та конструктивної співпраці.

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Розпорядження голови районної державної адміністрації С.І. Деденка від 11 лютого 2015 року № 23 "Про затвердження складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації"

Протокол установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради

При Семенівській районній державній адміністрації створено нову Громадську раду

19 інститутів громадянського суспільства увійшли до нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

На зборах, які відбулись 10 лютого, зареєструвалися 17 представників інститутів громадянського суспільства. Два представника, як і вимагалося, письмово повідомили про неможливість взяти участь в Установчих зборах.

З вітальним словом виступив голова районної державної адміністрації С.І. Деденко. Він подякував присутнім за активну громадянську позицію та небайдужість до проблем суспільства. Адже це дуже важливо і особливо потрібно у такий складний для нашої держави час.

Він запевнив присутніх, що готовий до відвертого діалогу з громадськістю, до конструктивної критики і виважених пропозицій, спільно розв’язувати проблеми, які постають сьогодні в районі.

Установчі збори провів голова Громадської ради 2013-2014 років В.І. Ткаченко.

На засіданні визначено лічильну комісію, заслухано інформацію про роботу попереднього складу Громадської ради. Надані проекти Положення про Громадську раду при Семенвській РДА.

Таким чином, після обговорення та вирішення робочих питань, 1-ше засідання нового складу Громадської ради призначено на 24 лютого.
Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при РДА

10 лютого (вівторок) у районній державній адміністрації відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Початок заходу: 15:30 год.

Місце проведення: малий зал районної державної адміністрації.

Кандидати на членство у Громадській раді при Семенівській РДА, які подали заяви на участь в установчих зборах

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ТА ДОДАТКІВ ЩОДО УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ДЛЯ ОБРАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ СЕМЕНІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відбулось засідання президії Громадської ради при районній державній адміністрації8 грудня під керівництвом голови Громадської ради В.І. Ткаченка відбулось засідання президії Громадської ради при районній державній адміністрації, яка розглянула питання створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

Було створено ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради у складі 6 чоловік.

Згідно поданих пропозицій до неї увійшли члени нині діючої Громадської ради та районної державної адміністрації.

Завдання та повноваження ініціативної групи визначено постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації

1. Ткаченко Володимир Іванович- голова Семенівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, голова Громадської ради при районній державній адміністрації;

2. Гончаренко Василь Григорович - голова Семенівської районної організації ветеранів України, заступник голови Громадської ради при районній державній адміністрації;

3. Тищенко Наталія Василівна - голова первинної профспілкової організації Семенівської районної державної адміністрації, член Громадської ради;

5. Черниш Станіслав Валентинович - перший заступник голови районної державної адміністрації;

6. Пархоменко Тетяна Олександрівна - завідуючий сектором інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та з питань надзвичайних ситуацій.

Відбулось засідання Громадської ради при семенівській районній державній адміністрації

11 листопада заступник голови Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації В.Г. Гончаренко провів чергове засідання ради, на якому розглянули питання:

1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2014 року.

2. Про хід оздоровчої кампанії 2014 року.

По першому питанню членів Громадської ради поінформувала начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Н.В. Сухан.

Вона зазначила: «Аналізуючи основні показники економічного і соціального розвитку Семенівського району за 9 місяців 2014 року треба зауважити, що по окремим плановим показникам забезпечено стабільний приріст, але разом з тим, маємо факти невиконання планових показників в окремих галузях.

Промисловим комплексом району за січень–вересень 2014 року вироблено продукції на 7,7% менше, ніж за відповідний період 2013 року.

Обсяги реалізованої промислової продукції за січень - вересень 2014 року становили 19551,8 тис грн., що менше показників попереднього року на 4,8%.

Обсяги реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу складають 1048,9 гривні.

Зниження темпів зростання обсягів виробництва виникло у зв’язку зі зменшенням обсягів замовлень, обмеженістю фінансових ресурсів, падіння попиту на внутрішньому ринку, сповільненням інвестиційної діяльності та наявністю проблем, які виникали у роботі промислових підприємств.

За підсумками 10 місяців поточного року індекс виробництва промислової продукції становить 103,6%.

Філія «Ірванцівський торфозавод» ДП «Чернігівторф» забезпечує потреби бюджетних установ та населення у торфобрикеті, а також попит у паливі комунально-побутових споживачів інших регіонів країни.

У січні-вересні 2014 року підприємством вироблено 6915 тонн торфобрикету, що на 16,2 % менше відповідного періоду минулого року.

За січень – жовтень поточного року виробництво торфобрикету складає 9420 тонн.

У сільському господарстві за січень–вересень 2014 року вироблено валової продукції по сільгосппідприємствах на 1,5% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Обсяг виробництва продукції рослинництва сільськогосподарськими підприємствами збільшився порівняно з січнем-вереснем 2013 року на 1,7%. Зокрема, зібрано зерна та зернобобових культур 22,4 тис. т (-10,1%), олійних культур – 10,8 тис. т (-3,6%), картоплі – 3,5 тис. т (16,6%).

У галузі тваринництва збільшилось виробництва молока на 2,6%.

За 9 місяців поточного року перевезено вантажів 1,91 тис тонн, що на 27,3% більше ніж за відповідний період 2013 року, вантажооборот склав 0,3 млн ткм, що на 10,4% менше минулого року.

За 9 місяців 2014 року послугами автомобільного транспорту скористалось 36,1тис пасажирів, що менше показників попереднього року на 12%, пасажирооборот склав 2,3 млн. пасажиро-кілометрів, що більше показників 2013 року на 13,1%.

За даними Головного управління статистики у Чернігівській області станом на 1 липня 2014 року по Семенівському району освоєно капітальних інвестицій в сумі 6,2 млн грн. (54,6%), (І півріччя 2013 року близько 10 млн грн.).

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств (6,1 млн грн, що складає 97,7% від загального обсягу капітальних інвестицій).

За 9 місяців 2014 року до Зведеного бюджету (в частині, що контролюється податковою службою) мобілізовано 23668 тис грн. податків, зборів та інших платежів, що на 2412,3 тис грн., або на 11,3% більше показників 2013 року.

До державного бюджету надійшло 5248,2 тис грн., що на 1023,1тис грн., або на 24,2% більше надходжень за минулий рік, у тому числі до загального фонду мобілізовано – 5232,6 тис грн., до спеціального фонду – 15,6 тис грн.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника по району (без урахування малих підприємств) за півріччя 2014 року становила 2396 грн, що на 6,8% більше, показника за 2013 рік. Це вдвічі більше законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати (1218 грн), але на 8,1% менше від середньо обласного показника (2606 грн.)».

Про проведення оздоровчої кампанії 2014 року поінформували: завідуючий сектором молоді та спорту районної державної адміністрації О. П. Шакун і методист районного методичного кабінету І. М. Самойленко.

Доповідачі з даного питання зазначили, що у районі за даними статистики, проживає 1802 дитини віком від 7 до 16 років.

На оздоровлення та відпочинок дітей шкільного віку використано 824,663 тис. грн. З них: з місцевого бюджету – 261,574 тис. грн, коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 413,873 тис. грн, залучених коштів – 149,216 тис. грн.

Влітку 2014 року оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 1311 дітей, що склало 72,7% (у 2013 році – 70,6%). Оздоровчі послуги отримали 46,8% дітей, відпочинкові – 53,2% дітей (у 2013 році: оздоровчі – 46,3%, відпочинкові – 53,7%).

У 2014 році оздоровчими та відпочинковими послугами забезпечено 26 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що складає 92,9%, 17 дітей – інвалідів, що складає 100%.

У районі влітку 2014 року функціонувало 12 таборів з денним перебуванням, де послуги відпочинку отримала 698 дітей шкільного віку.

На забезпечення оздоровчої кампанії витрачено всього 824,663 тис. грн., що на 355,663 тис. грн. більше ніж у 2013 році.

З питань порядку денного члени Громадської ради висловили свої пропозиції, які будуть включені до протоколу засідання.
Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

__________________________________Анонс

Шановні члени Громадської ради!

11 листопада 2014 року о 14-30 в малому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. На порядок денний винесені питання:

1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2014 року.

Інформує начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Наталія Володимирівна Сухан.

2. Про хід оздоровчої кампанії 2014 року.

Інформують: завідуючий сектором молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Петрівна Шакун і методист районного методичного кабінету Інна Миколаївна Самойленко .

3. Інші.

__________________________________

Проведено засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації

2 квітня голова Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації В.І. Ткаченко провів засідання ради, в якому взяв участь в.о. голови районної державної адміністрації С.В. Черниш.

На засідання Громадської ради виносились питання:

1. Про роботу управління соціального захисту населення щодо поліпшення життєдіяльності, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів.

2. Про заходи з благоустрою та залучення громадських організацій до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

3. Про стан суспільно-політичної ситуації.

По першому питанню членів Громадської ради поінформувала начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення районної державної адміністрації М.В. Кекух. Вона зазначила, що на виконання Програми заходів обласної державної адміністрації щодо виконання Державної цільової програми ”Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року”, розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.10.2012 року №332, яким затверджений відповідний план заходів управлінням соціального захисту населення Семенівської районної державної адміністрації ведеться робота щодо поліпшення життєдіяльності, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів.

Протягом 2013 року забезпечено протезно-ортопедичними виробами 28 інвалідів, технічними та іншими засобами реабілітації 55 інвалідів: 22 інваліда отримали коляски, видано 19 засобів опори, 10 засобів гігієни, 3 засоби для спілкування та обміну інформацією, 1 комплект дитячих меблів.

Забезпечено санаторно-курортними путівками 3 інваліда війни та 2 інваліда загального захворювання.

Реабілітаційні послуги в обласному центрі соціальної реабілітації отримали 9 дітей-інвалідів.

З метою створення умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури та органів виконавчої влади у районі працює комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. На виконання програми щодо створення умов для безперешкодного доступу інвалідів до будинків і приміщень облаштовано пандусами 30 закладів культури, 30 закладів охорони здоров’я, 19 приміщень органів місцевого самоврядування, 13 відділень зв’язку, 14 об’єктів соціально-побутової сфери.

У 2013 році надана одноразова матеріальна допомога 5 інвалідам у розмірі 50% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, на загальну суму 2235 гривень.

Компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування у 2013 році отримали 56 інвалідів війни за 2011-2012 роки у сумі 17850 гривень та 7 інвалідів загального захворювання за 2010-2012 роки у сумі 1713 гривень.

Компенсацію на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів та транспортне обслуговування інвалідів на суму 16615 гривень отримало 94 інваліда.

З початку 2014 року управлінням видано 10 направлень інвалідам на протезно-ортопедичні вироби та засоби реабілітації. Видана одна путівка інваліду війни. Реабілітаційні послуги в обласному центрі соціальної реабілітації отримали 4 дітей-інвалідів. Надана одноразова матеріальна допомога 1 інваліду та 1 особі похилого віку у розмірах 474,50 гривень. Компенсацію на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів та транспортне обслуговування отримало 93 інваліда на суму 12515 гривень.

На обліку територіального центру соціального обслуговування перебуває 104 інваліда різних категорій.

Більшість ветеранів (осіб похилого віку) проживає одиноко і потребує обслуговування соціальними працівниками на дому. Відповідно, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запроваджено новий механізм надання соціальних послуг - це мультидисциплінарний підхід, який забезпечує надання комплексу соціальних послуг особам, які проживають в віддалених населених пунктах, а саме: обслуговування на дому 2-3 рази на тиждень, надання послуги швачки, перукаря, робітника по ремонту взуття, медичної сестри та послуга по пранню білизни.

У 1 кварталі 2014 року мультидисциплінарні послуги надані 32 особам в сільській місцевості.

Управлінням здійснюються компенсаційні виплати за пільговий проїзд залізничним та автомобільним транспортом окремих категорій громадян, включно осіб похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів та осіб, які супроводжують інвалідів першої групи або дітей-інвалідів.

Розглядаючи питання з благоустрою та залучення громадських організацій до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Р.М. Ковальов наголосив, що на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.03.2012 р. № 102 щодо проведення щорічної Всеукраїнської акції „За чисте довкілля”, головою районної державної адміністрації прийнято відповідне розпорядження № 118 від 02 квітня 2012 року, яким запроваджено, починаючи з 2012 року, проведення в населених пунктах району весняної (квітень – травень) та осінньої (вересень – жовтень) щорічної акції з благоустрою та озеленення “За чисте довкілля” та у її рамках днів благоустрою у третю суботу квітня та у другу суботу вересня.

На виконавчі комітети міської та сільських рад району покладено ряд завдань основних завдань з благоустрою.

В березні поточного року вже розпочато роботи з прибирання міського парку, центральних вулиць. В сільських населених пунктах також розпочато відповідну роботу.

В.о. голови районної державної адміністрації С.В. Черниш звернувся до членів Громадської ради з пропозицією підтримати щорічну акцію, провести роз’яснювальну роботу серед членів своїх організацій та трудових колективів і приєднатися до проведення дня благоустрою 12 квітня 2014 року.

«Під час проведення дня благоустрою планується прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського міського транспорту, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, а також забезпечити очищення від сміття берегів водоймищ у населених пунктах», - зазначив С.В. Черниш.

Також члени Громадської ради обговорили суспільно-політичну ситуацію в районі.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

__________________________________Анонс

Шановні члени Громадської ради!

2 квітня 2014 року о 14-30 в малому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації. На порядок денний винесені питання:

1. Про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо поліпшення життєдіяльності, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів.

2. Про заходи з благоустрою та залучення громадських організацій до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

3. Про стан суспільно-політичної ситуації.

__________________________________Відбулось засідання Громадської ради

25 грудня в районній державній адміністрації відбулось п’яте в цьому році засідання Громадської ради.

На засіданні був заслуханий звіт голови Громадської ради за підсумками роботи у 2013 році.

З цього питання інформував голова Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації В.І. Ткаченко.

У своєму виступі В.І. Ткаченко зазначив, що члени Громадської ради брали активну участь в консультаціях з громадськістю районної державної адміністрації (згідно плану їх проведення) та в публічних заходах: у масових молодіжних заходах за здоровий спосіб життя, які організовуються в місті та районі.

Активну участь Громадська рада брала у проведенні державних свят, заходах організованих Спілкою жінок України та інших. Мали можливість, і її використовували, бути присутніми на сесіях районної ради, на колегіях районної державної адміністрації.

Також він зауважив, що Громадською радою проведена вся запланована робота і у 2014 році члени Громадської ради будуть працювати враховуючи вже набутий досвід.

«Ми плануємо: продовжувати тісно співпрацювати з органами державної влади та органами самоврядування, громадськими організаціями, підприємцями. Це дасть можливість готувати проблемні питання більш фаховою», - підсумував голова Громадської ради.

На засіданні був затверджений план роботи Громадської ради на 2014 рік.Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Районна влада завжди зацікавлена в діалозі та конструктивній співпраці з інститутами громадянського суспільства та участі громадян у реалізації державної політики

Про це говорила перший заступник голови районної державної адміністрації Т.М. Федюк під час засідання Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації, яке відбулось 14 листопада п.р.

«Президент України Віктор Федорович Янукович ставить перед місцевою владою завдання – створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії, залучення громадських інституцій до формування та реалізації державної і регіональної політики.

Саме такі зустрічі за участю представників влади і громадськості, під час яких відбувається діалог та конструктивна співпраця з представниками громадських організацій сприяють утвердженню в Україні громадянського суспільства як гарантії її демократичного розвитку»,- зазначила перший заступник.

Також вона зупинилась на питанні виконання в районі завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної, регіональної та районної політики.

«Своїм Указом від 24 березня 2012 Президент України затвердив Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, а також план першочергових заходів по її реалізації.

Виходячи з поставлених завдань, в районі забезпечена відкритість роботи органів влади, створені сприятливі умови для функціонування інститутів громадянського суспільства, забезпечено участь громадських організацій у формуванні та реалізації державної, регіональної та районної політики.

Районна влада завжди зацікавлена в діалозі та конструктивній співпраці з громадськими організаціями та участі громадян у реалізації державної політики. Суспільна взаємодія має стати невід’ємним складником усієї системи наших відносин та, відповідно, охоплювати усі сфери життєдіяльності – соціальну, політичну, економічну, культурно-освітню, екологічну та інші», - підсумувала Тетяна Михайлівна.

Далі, по затвердженому плану засідання Громадської ради, присутні розглянули питання виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2013 року, про що поінформував в.о. заступника голови районної державної адміністрації С.В. Черниш та звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації Є.Д. Мірошник про використання резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2013 року.

Провів засідання голова Громадської ради при районній державній адміністрації В.І. Ткаченко.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

Відбулось засідання Громадської ради

17 жовтня відбулось чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, яке провів голова Громадської ради В.І. Ткаченко.

На засіданні члени Громадської ради розглянули проблемні питання ринку праці та зайнятості населення в Семенівському районі, про які поінформував директор районного центру зайнятості Л.О. Горло та про реалізацію права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на сімейне виховання розповіла начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Н.В. Верхулевська.

За інформацією директора районного центру зайнятості завдяки позитивній динаміці розвитку економіки району, виконання наказів та розпоряджень обласної служби зайнятості та голови районної державної адміністрації збереглися позитивні тенденції на ринку праці щодо зайнятості і зниження рівня безробіття серед активного населення.

Станом на 1 жовтня 2013 року на обліку у районному центрі зайнятості перебуває 300 безробітних, що складає 91,4% до відповідного періоду 2012 року.

Послугами районного центру зайнятості скористалися за відповідний період п.р. 1015 незайнятих трудовою діяльністю громадян. Значний відсоток безробітних складають працівники сільського господарства, льняної компанії, шкільних столових, операторів газових котелень та опалювачів, працівників, які працюють сезонно на посадках лісових культур у лісгоспах.

За сприяння центру зайнятості протягом 2013 року працевлаштовано 386 громадян. Також було надано одноразову допомогу 10 безробітним для відкриття власної справи.

Леонід Олександрович окреслив проблемні питання ринку праці та шляхи їх вирішення.

При розгляді другого питання начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Н.В. Верхулевська зупинилась на тому, що право дитини на сім'ю гарантоване Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, Сімейним кодексом України, Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указами та Дорученнями Президента України, Соціальними ініціативами Президента України «Діти – майбутнє України».

Законодавство України гарантує цілу низку пільг та допомог сім'ям із дітьми.

На сьогоднішній день на обліку у службі у справах дітей перебуває 60 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування (18 сиріт та 42 дитини, позбавлені батьківського піклування). У 2012 році на обліку перебувала 71 дитина.

Протягом 2013 року на первинний облік поставлено 6 дітей, яким надано статус дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі вони влаштовані в сімейні форми виховання (3 усиновлено громадянами України, 3 влаштовані під опіку).

У 2013 році усиновлено 10 дітей – 4 громадянами України, 6 іноземцями (у 2012 році було усиновлено 1 дитину).

Зменшилася кількість позбавлень батьківських прав (у 2012 році – 8, у 2013 – 2). Одну дитину повернуто на виховання матері у зв'язку з поновленням її у батьківських правах.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації приділяється значна увага збереженню родини, підтримуються сім’ї, які мають ризик бути позбавленими батьківських прав. Проводиться робота по попередженню вилучення дитини із сім'ї.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.Відбулось засідання Громадської ради

19 червня відбулось засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

На засідання члени Громадської ради розглянули питання проведення польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району всіх форм власності. Поінформував заступник начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Неруш Олександр Олексійович.

Про роботу управління соціального захисту районної держаної адміністрації щодо соціального захисту громадян району, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС та проведення оздоровчої кампанії поінформувала начальник відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту районної державної адміністрації Кравцова Ганна Іванівна.

Також був заслуханий звіт міського голови Бичкова Олександра Федоровича щодо проведеної роботи з благоустрою м. Семенівки з березня по травень 2013 року.

Провів засідання голова Громадської ради Ткаченко В.І.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.__________________________________Анонс

Шановні члени Громадської ради!

19 червня 2013 року о 14-30 в малому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

На порядок денний винесені питання:

1. Про стан проведення весняно–польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району всіх форм власності.

2. Про соціальний захист громадян району, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС.

3. Про стан роботи, проведеної з благоустрою м. Семенівки з березня по травень 2013 року.

Запрошуємо членів ради взяти участь у засіданні.

__________________________________Відбулось друге засідання Громадської ради

19 березня відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

На розгляд Громадської ради виносились питання:

1. Схвалення Положення про Громадську раду при райдержадміністрації на 2013-2014 роки.

2. Схвалення Регламенту роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2013-2014 роки.

3. Затвердження плану роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2013 рік.

Провів засідання голова Громадської ради Ткаченко В.І.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.Анонс

Шановні члени Громадської ради!

19 березня 2013 року о 15-00 в малому залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

На порядок денний винесені питання:

1. Затвердження Положення про Громадську раду при райдержадміністрації на 2013-2014 роки. (Інформує голова Громадської ради Ткаченко В.І.).

2. Затвердження Регламенту роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2013-2014 роки.. (Інформує заступник голови Громадської ради Гончаренко В.Г.).

3. Затвердження плану роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2013 рік. (Інформує голова Громадської ради Ткаченко В.І., пропозиції – члени Громадської ради).

__________________________________Сформовано новий склад Громадської ради при Семенівській райдержадміністрації

7 лютого відбулись Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

Для їх підготовки Ініціативна група у складі представників громадськості та органів влади з 8 по 28 січня 2013 року організувала прийом заяв від інститутів громадянського суспільства.

За рішенням Ініціативної групи 15 кандидатур і стали учасниками Установчих зборів.

Голова Громадської ради у 2011—2012 роках В.І. Ткаченко розповів про основні напрями роботи ради попереднього скликання.

За рішенням Установчих зборів, Громадську раду сформовано у складі 15-ти представників інститутів громадянського суспільства.

За пропозицією Ініціативної групи було одразу ж проведено перше засідання новоствореної Громадської ради. Серед питань порядку денного — вибори голови та заступника Громадської ради, питання збору пропозицій для подальшого обговорення проектів Положення та Регламенту Громадської ради, складання плану роботи ради на 2013 рік.

За пропозицією членів Громадської ради, головою новоствореної Громадської ради обрано В.І. Ткаченка, голову Семенівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, заступником голови Громадської ради обрано В.Г. Гончаренка, голову районної організації ветеранів України.

На наступному засіданні Громадської ради, яке відбудеться орієнтовно у другу декаду березня 2013 року, будуть обговорені установчі документи ради, перспективні плани роботи та інше.

У проведенні установчих зборів та першого засідання Громадської ради взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Т.М. Федюк.

____________________________________________________________________Анонс

7 лютого о 14.30 в приміщенні районної державної адміністрації (малий зал засідань) відбудуться установчі збори інституцій громадянського суспільства для обрання оновленого складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації.

До участі у зборах запрошуються інституції громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, професійних спілок та їх об’єднань, легалізованих відповідно до законодавства України), які подали заяви та документи на розгляд ініціативної групи для участі в установчих зборах.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ТА ДОДАТКІВ ЩОДО УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ДЛЯ ОБРАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ СЕМЕНІВСЬКИЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації створена рішенням Громадської ради при райдержадміністрації на засіданні 13 грудня 2012 року у складі:1. Ткаченко Володимир Іванович- голова Семенівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, голова Громадської ради при РДА;

2. Бондаренко Раїса Іванівна- голова Семенівської районної організації Спілки жінок України, член Громадської ради при РДА;

3. Жадовець Анатолій Михайлович- голова Семенівського районного комітету працівників агропромислового комплексу, член Громадської ради при РДА;

4. Гончаренко Василь Григорович- голова Семенівської районної організації ветеранів України, член Громадської ради при РДА;

5. Федюк Тетяна Михайлівна- перший заступник голови райдержадміністрації;

6. Пархоменко Тетяна Олександрівна- завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ райдержадміністрації;

13 грудня відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

На розгляд Громадської ради виносились питання:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за 10 місяців 2012 року.

Поінформував начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації С.В. Черниш.

2. Звіт голови Громадської ради за підсумками роботи у 2012 році . Поінформував голова Громадської ради Ткаченко В.І.

3. Створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації. Поінформував голова Громадської ради Ткаченко В.І., свої пропозиції внесли члени Громадської ради при райдержадміністрації.

Провів засідання голова Громадської ради Ткаченко В.І.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.

____________________________________________________________________Анонс

Шановні члени Громадської ради!

13 грудня 2012 року о 14-30 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

На порядок денний винесені питання:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за 9 місяців 2012 року. (Інформує начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації С.В. Черниш).

2. Звіт голови Громадської ради за підсумками роботи у 2012 році . (Інформує голова Громадської ради Ткаченко В.І.).

3. Створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації. ((Інформує голова Громадської ради Ткаченко В.І., пропозиції – члени Громадської ради).

____________________________________________________________________

7 вересня відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участю представників відділу освіти і управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

На розгляд Громадської ради виносились питання:

1. Обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року. (Поінформував голова Громадської ради – Ткаченко Володимир Іванович).

2. Внесення пропозицій та зауважень до проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

Члени Громадської ради, запрошені представники внесли свої пропозиції до проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

Провів засідання голова Громадської ради Ткаченко В.І.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.

____________________________________________________________________

Анонс

7 вересня 2012 року о 12-00 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

На порядок денний винесені питання:

1. Питання обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року. (Інформує голова Громадської ради – Ткаченко Володимир Іванович)

2. Внесення пропозицій та зауважень до проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року. (Члени Громадської ради, представник відділу освіти, представник управління праці та соціального захисту населення, голова Громадської ради Ткаченко В.І.).

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

13 липня в райдержадміністрації відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації. На розгляд Громадської ради виносились питання:

1. Про забезпечення особистої безпеки громадян, законності та правопорядку, захисту конституційних прав громадян району.

Поінформував начальник районного відділу МВС України в Чернігівській області Петрухан Валерій Вікторович.

2. Гендерні проблеми та шляхи їх подолання, участь жінок у суспільно-політичному, громадському житті району.

З інформацією виступила голова районної організації Спілки жінок України, член Громадської ради Бондаренко Раїса Іванівна.

3. Підсумки роботи по благоустрою м. Семенівки за І півріччя 2012 року.

Поінформував секретар виконавчого комітету міської ради Черниш Ігор Валентинович.

Провів засідання голова Громадської ради Ткаченко В.І.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.

____________________________________________________________________

Анонс

13 липня 2012 року об 11-30 в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

На порядок денний винесені питання:

1. Про забезпечення особистої безпеки громадян, законності та правопорядку, захисту конституційних прав громадян району.

2. Гендерні проблеми та шляхи їх подолання, участь жінок у суспільно-політичному, громадському житті району.

3. Підсумки роботи по благоустрою м. Семенівки за І півріччя 2012 року.

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

10 квітня в райдержадміністрації відбулось засідання Громадської Ради при райдержадміністрації.

На розгляд Громадської Ради виносились питання:

1. Про стан здоров’я та надання медичної допомоги дитячому населенню. Поінформувала заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення району Іваненко Т.Б.

2. Формування здорового способу життя в закладах освіти району. Поінформувала головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Коваленко А.М.

3. Створення нових ОСББ: сучасний стан та подальші перспективи. Поінформував заступник міського голови Єрмолаєв О.О.

Провів засідання голова Громадської ради Ткаченко В.І.

З питань порядку денного прийнято протокольне рішення.

____________________________________________________________________

29 грудня відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації з порядком денним:

1. Звіт голови Громадської ради Ткаченка В.І. за підсумками роботи ради у 2011 році.

2. Затвердження плану роботи Громадської ради на 2012 рік.

3. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку та бюджету району за 2011 рік.

На засідання запрошувався заступник голови райдержадміністрації О.В. Косточка.

З питань порядку денного прийнято рішення.

Провів засідання голова Громадської ради В.І. Ткаченко.

Участь у проведенні засідання Громадської ради взяла перший заступник голови райдержадміністрації Т.М. Федюк.

Після засідання Тетяна Михайлівна привітала всіх з Новим роком та Різдвом Христовим. Побажала всім присутнім міцного здоров’я, щастя, мудрості та успіхів в усіх починаннях.

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

03 жовтня відбулось засідання громадської ради з порядком денним:

1. Про роботу терцентру соціального обслуговування населення щодо надання соціальних послуг різним категоріям населення.

2. Про роботу райдержадміністрації зі зверненнями громадян.

3. Про хід виконання Програми зайнятості населення району на 2011 рік.

4. Про стан виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

5. Про підсумки проведеної роботи підприємствами та організаціями з благоустрою м. Семенівка та заходи щодо подальшого впорядкування території міста.

Запрошувались:

- Горло Л.О. - директор районного центру зайнятості;

- Сікора Ю.Й. – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

- Тихомирова Н.В. - завідувач юридичного сектору райдержадміністрації;

- Єрмолаєв О.О. – заступник міського голови.

Присутні: Мхітарян С.Г. – голова районної організації Всеукраїнської Спілки ветеранів Афганістану.

З питань порядку денного прийнята постанова.

Провів засідання голова громадської ради Ткаченко В.І.

____________________________________________________________________

Анонс

3 жовтня 2011 року о 15.00 у малому залі районної ради відбудеться засідання громадської ради.

Порядок денний:

1. Про роботу терцентру соціального обслуговування населення щодо надання соціальних послуг різним категоріям населення.

2. Про роботу райдержадміністрації зі зверненнями громадян.

3. Про підсумки проведеної роботи підприємствами та організаціями з благоустрою м. Семенівка та заходи щодо подальшого впорядкування території міста.

4. Про хід виконання Програми зайнятості населення району на 2011 рік.

5. Про стан виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

19 травня відбулось засідання Громадської ради.

Розглядались питання:

- Затвердження плану роботи громадської ради на 2011 рік.

- Особливості застосування Положення та Регламенту громадської ради при райдержадміністрації.

- Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул.

- Про стан харчування дітей в навчально-виховних закладах району.

Був затверджений план роботи Громадської ради на 2011 рік, з інших питань прийняті рішення.

____________________________________________________________________

Анонс

19 травня 2011 року об 11.00 в малому залі засідань районної ради відбудеться засідання Громадської ради з порядком денним:

1. Обговорення плану роботи ГР на 2011 рік.

2. Особливості застосування Положення та Регламенту про ГР при РДА.

3. Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул.

4. Про стан харчування дітей в навчально-виховних закладах району.

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

16 лютого об 11.00 у залі засідань районної ради відбулось засідання Громадської ради з порядком денним:

1. Інформація про результати установчих зборів.

2. Затвердження Положення про громадську раду.

3. Затвердження Регламенту громадської ради.

4. Обрання голови громадської ради.

5. Обрання заступника голови громадської ради.

6. Створення постійних комісій громадської ради та затвердження їх складу.

7. Призначення дати наступного засідання громадської ради.

На засіданні були затверджені Положення та Регламент про громадську раду, обрано голову та заступника голови громадської ради.

Наступне засідання призначено на 3.03.2011 року на 11.00.

____________________________________________________________________


УКРАЇНА


СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯвід 11 лютого 2011 року № 56

м. Семенівка

Про затвердження складу

громадської ради при

райдержадміністраціїНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з урахуванням протоколу №1 установчих зборів для формування громадської ради при районній державній адміністрації від 08.02.2011:

1. Затвердити склад громадської ради при районній державній адміністрації (далі – рада) згідно з додатком.

2. Міськсільвиконкомам сприяти роботі ради.

3. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ райдержадміністрації сприяти висвітленню діяльності ради у районній газеті «Життя Семенівщини» та на офіційному веб-сайті Семенівської районної державної адміністрації.

4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 02 грудня 2004 року № 328 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та розпорядження голови райдержадміністрації від 02 листопада 2005 року № 285 «Про додаткові заходи щодо залучення громадян до участі в управлінні державними справами».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Федюк Т.М.

Голова районної державної адміністрації С.В. Євменов

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 11 лютого 2011 року № 56Склад Громадської ради при Семенівській райдержадміністрації


- П.І.Б. члена ради Посада члена громадської ради
1. Бондаренко Раїса Іванівна голова Семенівської районної організації Спілки жінок України
2. Голик Валерій Михайлович член Семенівської районно організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля
3. Гончаренко Василь Григорович голова Семенівської районної організації ветеранів України
4. Дейнеко Алла Іванівна член первинної профспілкової організації Семенівської професійної пожежної частини № 60 Всеукраїнської профспілки працівників державних установ
5. Жадовець Анатолій Михайлович голова Семенівського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу
6. Пічевська Світлана Іванівна заступник голови Семенівської районної ради голів профкомів працівників охорони здоров’я
7. Саковський Олексій Леонідович голова Семенівської районної організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України
8. Сердюкова Валентина Іванівна голова Семенівської районної організації Всеукраїнського Союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»
9. Смєй Валерій Васильович настоятель Української православної церкви м. Семенівка парафії Казанської ікони Божої Матері
10. Ткаченко Володимир Іванович голова Семенівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України
11. Харченко Ніна Миколаївна голова Семенівського районного фонду «Милосердя і здоров’я»
12. Шестопал Олександр Миколайович член Семенівської районної громадської організації «Федерація футболу»
13. Шмаровоз Андрій Якович заступник голови Семенівського районного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану

Керівник апарату райдержадміністрації Л.В. Апанасенко

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

Установчі збори по формуванню складу Громадської ради при райдержадміністрації

08 лютого 2011 року о 10.00 у малому залі районної ради відбулись установчі збори по формуванню складу Громадської ради при райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

2. Про роботу громадської ради при Семенівській райдержадміністрації за попередній період.

3. Вибори громадської ради при Семенівській райдержадміністрації.

На участь в установчих зборах подали документи представники 13 інститутів громадянського суспільства.

Всі 13 кандидатур були обрані до складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Перше засідання сформованої Громадської ради відбудеться 16 лютого 2011 року об 11.00 у малому залі районної ради.

____________________________________________________________________

Засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при райдержадміністрації

2 лютого 2011 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при райдержадміністрації. Засідання провела перший заступник голови райдержадміністрації Т.М. Федюк.

Вона повідомила присутніх про кількість поданих заяв ІГС на участь в установчих зборах по формуванню складу Громадської ради при райдержадміністрації та про кандидатів на обрання до складу Громадської ради.

Під час засідання ініціативна група обговорила організаційні питання проведення установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при райдержадміністрації.

____________________________________________________________________

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

28.01.2011 року.

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що 08 лютого 2011 року о 10:00 в залі засідань Семенівської районної ради відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу громадської ради при районній державній адміністрації.

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства, які подали заяви до ініціативної групи згідно визначеного порядку.

Початок реєстрації учасників о 9:20 (для реєстрації необхідний паспорт або інший документ, що посвідчують особу).

Ознайомитись з інформацією про учасників установчих зборів можна за адресою: каб. 13, вул. Червона площа,6, м. Семенівка, 15400, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Семенівської райдержадміністрації. Контактний телефон: 2-01-03.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів

інститутів громадянського суспільства

для обрання складу громадської ради

при Семенівській районній державній адміністрації

Список учасників установчих зборів

інститутів громадянського суспільства

для формування складу Громадської ради

при Семенівській райдержадміністрації


- П.І.Б. представника, посада Назва інституту громадянського суспільства
1. Бондаренко Раїса Іванівна Семенівська районна організація Спілки жінок України
2. Голик Валерій Михайлович Семенівська районна організація Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля
3. Гончаренко Василь Григорович Семенівська районна організація ветеранів України
4. Дейнеко Алла Іванівна Первинна профспілкова організація Семенівської професійної пожежної частини № 60 Всеукраїнської профспілки працівників державних установ
5. Жадовець Анатолій Михайлович Семенівський районний комітет профспілки працівників агропромислового комплексу
6. Пічевська Світлана Іванівна Семенівська районна рада голів профкомів працівників охорони здоров’я
7. Саковський Олексій Леонідович Семенівська районна організація Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України
8. Сердюкова Валентина Іванівна Семенівська районна організація Всеукраїнського Союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»
9. Смєй Валерій Васильович Релігійна громада Української православної церкви м. Семенівка парафії Казанської ікони Божої Матері
10. Ткаченко Володимир Іванович Семенівська районна організація профспілки працівників освіти і науки України
11. Харченко Ніна Миколаївна Семенівський районний фонд «Милосердя і здоров’я»
12. Шестопал Олександр Миколайович Семенівська районна громадська організація «Федерація футболу»
13. Шмаровоз Андрій Якович Семенівське районне відділення Української Спілки ветеранів Афганістану

____________________________________________________________________

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання складу Громадської ради при райдержадміністрації

Установчі збори з формування складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації відбудуться 8 лютого 2011 року в залі засідань Семенівської районної ради. Початок зборів о 10:00.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 27 січня 2011 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Семенівка, вул. Червона площа,6, каб. 13, з 8:00 до 17:00 год.

Телефон для довідок: 2-01-03 .

____________________________________________________________________

Друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при райдержадміністрації

18 січня 2011 року відбулося друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при райдержадміністрації. Засідання провела перший заступник голови райдержадміністрації Т.М. Федюк.

Відкриваючи засідання, Т.М. Федюк наголосила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» усі рішення, прийняті на першому засіданні ініціативної групи, виконані.

Під час засідання ініціативна група обговорила питання щодо уточнення списків громадських організацій, які подали заяви, та організації проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при райдержадміністрації.

____________________________________________________________________

Засідання ініціативної групи

6 січня 2011 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при райдержадміністрації. Засідання провела перший заступник голови районної державної адміністрації Т.М. Федюк.

Після обговорення ініціативною групою проекту об’яви про установчі збори було прийнято:

1. Провести установчі збори інститутів громадянського суспільства по обранню складу Громадської ради при Семенівській районній державній адміністрації 8 лютого 2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

2. Затверджено перелік документів, що подаються інститутами громадянського суспільства.

3. Порядок подання заяв для участі в установчих зборах громадянського суспільства по обранню складу Громадської ради. (заяви подаються особисто в друкованому вигляді та електронною адресою до 27 січня 2011 року).

4. Друге засідання ініціативної групи провести 18 січня 2011 року о 14.30.

5. Об’яву про установчі збори для формування Громадської ради розмістити на сайті райдержадміністрації.

Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів

для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації

Федюк Тетяна Михайлівна перший заступник голови райдержадміністрації
Банна Надія Вікторівна завідувач сектору з питань внутрішньої політики райдержадміністрації
Cкринник Валентина Миколаївна керівник районного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля
Гончаренко Василь Григорович голова районної організації ветеранів України
Харченко Ніна Миколаївна керівник районного фонду «Милосердя та здоров’я»
Ткаченко Володимир Іванович голова райкому профспілки працівників освіти і науки України
Тихомирова Наталія Володимирівна завідувач юридичного сектору райдержадміністрації
Дика Катерина Олександрівна редактор газети «Життя Семенівщини»

Назад16 Травня 2018 09:07
08 Травня 2018 14:15
02 Квітня 2018 15:42
21 Лютого 2018 16:24
21 Лютого 2018 16:12
08 Лютого 2018 11:10
05 Лютого 2018 15:05
Грантовий Дайджест "Будь у курсі подій - дій!"

01 Лютого 2018 10:56
01 Лютого 2018 10:53
30 Січня 2018 15:12
18 Січня 2018 12:32
27 Грудня 2017 09:17