<<<1 - 11 з 4820>>>


15 Листопада 2019 15:00Привітання

Аграріїв Семенівщини привітали із професійним святом

 

У третю неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства. Це свято традиційно підсумовує клопітку працю аграріїв, завершує сповнений хвилюваннями і турботами про урожай хліборобський рік. Трудівників полів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, які трудяться на теренах Семенівщини та щороку радують

15 Листопада 2019 13:52До уваги!

Регіональний інноваційний форум

22 листопада, у п’ятницю,в Чернігові відбудеться Регіональний інноваційний форум«Формування ефективної інноваційної екосистеми як складової інвестиційного розвитку регіону».

Форум – майданчик для обговорення технологічних трендів, обміну досвідом, презентації інноваційних рішень задля розвитку власного потенціалу та налагодження співпраці.

До участі у заході запрошуються науковці, автори

15 Листопада 2019 10:00Вітання

Щедрих врожаїв та сімейного затишку! Шановні працівники аграрного сектору Семенівщини!

 

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох  вагомі здобутки.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії  хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

  Завдяки вашій

15 Листопада 2019 09:00Вітання

До Дня працівників сільського господарства!

Завершуються польові роботи і країна готується відзначити професійне свято аграріїв – День працівників сільського господарства. За підсумками попереднього року Чернігівщина друга в Україні за виробництвом жита та кукурудзи, третя – вівса, п’ята – картоплі. Такі позиції область тримає другий рік поспіль. За виробництвом зерна на 1 особу вона є лідером країни. Чернігівщина входить до п’ятірки найбільших виробників молока.

13 Листопада 2019 15:35

На засіданні комісії розглянута заява щодо призначення грошової компенсації на придбання житла.

Сьогодні, 13 листопада в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш провів засідання районної комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Дана комісія була створена з метою забезпечення виконання в районі постанови Кабінету Міністрів

12 Листопада 2019 16:22

До уваги всіх свідомих та читаючих громадян!

13 листопада 2019 року культурна спільнота України широко відзначає 130-річний ювілей видатного українського сатирика, письменника – гумориста Остапа Вишні, людини непростої долі, чия постать стала яскравим  втіленням сміхотливої душі українського народу.

Центральна районна бібліотека пропонує всім долучитись до акції «День із Остапом Вишнею».

Мета акції: дізнатися більше

12 Листопада 2019 10:41До уваги!

До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу!

На Чернігівщині триває прийом заявок на отримання державної допомоги за програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Компенсація відсоткової ставки надається за залученими у національній валюті банківськими кредитами на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу: юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності

12 Листопада 2019 10:34Цікава інформація

Грант для студентів та молоді яка хоче вчитись у ВНЗ України

Программа Scholarship спрямована на підтримку перспективних молодих людей в отриманні вищої освіти та повноцінної реалізації особистого потенціалу.

Загальна сума гранту складає 16 000 гривень та буде розподілена між трьома переможцями, яким буде оплачено навчання в українському ВНЗ.

Ознайомитися з умовами програми Ви можете за посиланням.

09 Листопада 2019 08:00Вітання

З Днем української писемності та мови!

 

Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишене нам нашими попередниками. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.

Українська мова почалася з писемності, витоки якої йдуть з далекого минулого. Давньоруські літописи є дорогоцінними реліквіями історії, науки, літератури та культури, які й сьогодні вражають глибиною

09 Листопада 2019 08:00Вітання

Творчих успіхів та наснаги!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди професійного свята!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож,

08 Листопада 2019 16:37Подія

Відкриття мультифункціонального спортивного майданчика

Сьогодні, 8 листопада, у м. Семенівка урочисто відкрили перший мультифункціональний спортивний майданчик для занять ігровими видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом.

На урочисте відкриття завітала заступниця директора  Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації начальник управління фізичної культури та спорту Олена Швидка, та директор Чернігівського обласного центру

<<<1 - 11 з 4820>>>