Семенівська РДА
Анонси


Назад

Визначились з найкращими читачами районної бібліотеки для дітей

12 квітня в районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія - 2019». Цей конкурс наша бібліотека проводить щорічно з 2005 року. За цей час діти Семенівського району (переможці районних конкурсів) двічі виборювали перші та займали друге та третє призові місця в області.

Цього року за звання найкращого читача змагалися учні 7 класів міста та району.

За умовами конкурсу всі учасники заздалегідь надали членам журі власноруч заповнені читацькі щоденники. Оцінювалися повнота й ретельність ведення, змістовний відгук на прочитану книгу, в тому числі висловлені оригінальні думки, які заохочують до прочитання. Далі учасники конкурсу цікаво та оригінально представили себе членам журі та прорекламували свою улюблену книгу.

Для виконання третього завдання під назвою:«Шляхами великої долі Тараса Григоровича Шевченка», діти повинні були продемонструвати свої знання з життєвого та творчого шляху геніального поета. Потім учасники конкурсу мали відповісти на запитання «Літературного марафону», поміркувати та згадати вже прочитане із зарубіжної та української літератури в школі.

А завершальним етапом конкурсу було завдання під назвою: « Знавці української мови», котре мало вже остаточно вирішити, хто ж більш начитаний, багато чого знаючий, а головне - переможець. Проте, конкурс – це змагання , метою якого є виявити найкращого з найкращих.

Найбільшу кількість балів за підсумками набрала учениця Семенівської гімназії №2 Анна Толочна, яка підтверджувала своє безумовне лідерство у виконанні кожного завдання. Друге місце посіла учениця Машівської школи Вікторія Лещинець та третє призове місце виборола учениця Семенівського ЗСО I-III ст. №1 Анна Скоряк.

В. о. директора КЗ « Семенівська ЦБС» Ольга Ширяєва щиро вітала конкурсантів з перемогою та із задоволенням вручила переможцям подарунки від спонсора – приватного підприємця Генадія Олександровича Корольова. Всім іншим, хто не переміг, на згадку про конкурс дісталися яскраві та захоплюючі книжки.

Бібліотекар районної бібліотеки для дітей Крістіна Кравченко

Назад 
06 Серпня 2019 11:45
Районна центральна бібліотека запрошує 7 серпня о 12 годині на засідання літературно-мистецької вітальні. Захід присвячений 200-річчю з дня народження П.О. Куліша.