Семенівська РДА
Анонси


Назад

На засіданні координаційної ради проаналізована робота з національно-патріотичного виховання молоді в районі та ОТГ

17 квітня під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Станіслава Черниша відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді, де було розглянуто і ретельно проаналізовано питання стану національно-патріотичного виховання молоді в районі і ОТГ.

На засіданні ради приділили увагу таким питанням як «Концепція національно-патріотичного виховання в закладах освіти громади» та «Система виховання національно-патріотичного напрямку в школах району». Доповідали з вищезгаданих питань методист відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Іван Курпас та головний спеціаліст з питань освіти і культури районної державної адміністрації Олена Шакун.

Координаційною радою було винесено рішення активізувати діяльність щодо виховання в молоді почуття особистої та національної гідності, формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості.
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

Назад 
06 Серпня 2019 11:45
Районна центральна бібліотека запрошує 7 серпня о 12 годині на засідання літературно-мистецької вітальні. Захід присвячений 200-річчю з дня народження П.О. Куліша.