Семенівська РДА
Анонси


Назад

Семінар-тренінг бібліотечних працівників

Престиж бібліотечної професії і бібліотеки багато в чому залежить від рівня професійної майстерності співробітників. Безперервна бібліотечна освіта є шляхом до справжнього професіоналізму. Працівник, який дійсно хоче бути фахівцем своєї справи, повинен навчатися та займатися самоосвітою з моменту обрання професії.

Нещодавно на базі Семенівської районної бібліотеки пройшов семінар-тренінг для працівників району «Бібліотеки Семенівщини – сучасне бачення якісного обслуговування населення».

В.о. директора ЦБС Ширяєва О.І зробила аналіз діяльності роботи сільських бібліотек-філій, висвітлила питання по впровадженню УДК в роботу бібліотек. Ольга Іванівна запропонувала взяти участь бібліотекам районну в Всеукраїнському моніторингу «Незадовільний читацький попит на літературу для дітей».

Провідний методист Чайка О.М. надала консультацію «Інноваційний пошук – основа розвитку бібліотек» завдання якої - впровадження в практику роботи інновацій для покращення обслуговування користувачів бібліотек. Провела дуже цікавий груповий тренінг «Від творчого бібліотекаря – до компетентного читача»: бібліотекарям було запропоновано знайти вихід із ряду незвичайних ситуацій при спілкуванні з читачами.

Методистом району було проведено майстер-клас «Червоний мак – символ пам'яті» по виготовленню маків до Дня Пам'яті та Примирення (8-9 травня).

Як приклад роботи з читачами, на абонементі для сільських бібліотекарів презентували книжкову виставку – бенефіс читача «Книги нового століття: зроби свій вибір». Презентація книжкової виставки сучасних українських та світових авторів цього разу пройшла незвичайно. Її провела одна з найактивніших читачів бібліотеки Світлана Петрівна Василенко.

Світлана Петрівна в бібліотеках читає з самого дитинства, і тому всі книги виставки «Книги нового століття: зроби свій вибір» - це зовсім невеличка частинка тієї літератури, яку прочитала Світлана Петрівна за своє життя. Прекрасна і мудра людина, ввічлива і делікатна, завжди уважна до чужої думки дуже цікаво і змістовно розповідала присутнім про майже кожну, пронесену крізь душу і серце книгу. Ділилася своїми враженнями від прочитаного.

На завершення заходу бібліотечним працівникам було запропоновано вступити в українську бібліотечну асоціацію.


За інформацією Семенівської ЦРБ

Назад 
06 Серпня 2019 11:45
Районна центральна бібліотека запрошує 7 серпня о 12 годині на засідання літературно-мистецької вітальні. Захід присвячений 200-річчю з дня народження П.О. Куліша.