back

Відбулось розширене засідання Колегії райдержадміністрації

01 червня 2011


31 травня відбулось розширене засідання Колегії райдержадміністрації спільно з Президією районної ради.

Розглядалися питання про підсумки роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2010-2011 рр. та забезпечення безперебійного функціонування житлово-комунального господарства; про стан наповнення бюджету управлінням Пенсійного фонду України в Носівському районі та погашення заборгованості по страхових внесках підприємствами, організаціями району; про організацію відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку влітку 2011 року.

Активно обговорювалось перше питання порядку денного засідання Колегії райдержадміністрації.

У своєму виступі перед присутніми перший заступник голови райдержадміністрації Онищик М. М. зупинився на основних проблемах роботи житлово-комунального господарства району та шляхах їх вирішення. Більш детально про роботу КП „Носівка-комунальник” та КП „Носівські теплові мережі” доповіли їх керівники, які коротко проаналізували теперішній стан справ на підприємствах, намітили перспективні плани на майбутнє.

Про стан наповнення бюджету управлінням Пенсійного фонду України в Носівському районі та погашення заборгованості по страхових внесках підприємствами, організаціями району доповіла заступник начальника Пенсійного фонду України в Носівському районі Голенач Н. М.

Заступник голови райдержадміністрації Броварець В. М. розповів про організацію відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку влітку 2011 року.