Увага!

З грудня 2019 року змінено форму Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі

Заява на призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі.

 

Увага! Як оформити субсидію. Інструкції, поради як заповнити зразки документів

В Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії. Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

Надаємо Вам бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до управління соціального захисту населення.

ЗАЯВА про призначення житлової субсидії

ДЕКЛАРАЦІЯ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви про призначення житлової субсидії
 

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управління соціального захисту населення за телефонами, згідно списку або за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua, Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністраціїupsz.cg.gov.ua.

Методичні рекомендації щодо застосування окремих норм постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 № 106 „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”

Інформаційна довідка до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 № 106 „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”
 

Шановні громадяни!

У разі зіпсування бланків Заяви та Декларації, за необхідності, Ви можете звернутися до управлінь соціального захисту населення для отримання зазначених бланків, або роздрукувати їх із сайту Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації upsz.cg.gov.ua

При необхідності, якщо кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні більша, ніж передбачено рядків для заповнення у бланку Декларації, зазначений документ можна скопіювати із сайту Департаменту та самостійно добавити необхідну кількість рядків.