Грантовий дайджест Будь у курсі подій - дій, листопад 2020

 

Грантовий дайджест «Будь у курсі подій - дій» ВЕРЕСЕНЬ 2020

 

Грантовий дайджест Будь у курсі подій - дій на серпень

 

Грантовий Дайджест_Липень.

 

Грантовий Дайджест_на Червень.

 

Грантовий Дайджест_на Травень.

 

Грантовий дайджест-Березень 2020 року

 

Грантовий дайджест "Будь у курсі подій - дій" Лютий GD_Lutiy (4).

 

Вас вітає команда Klitschko Foundation.

 

Грантовий Дайджест_Січень_


Конкурс грантів від Східного партнерства. Місцевий та регіональний розвиток. В рамках ініціативи «Східне партнерство» Програма «U-LEAD з Європою» оголошує конкурс грантів, спрямованих на проекти місцевого та регіонального розвитку. В рамках проекту GIZ «Платформа обміну для регіонального розвитку в рамках угоди про асоціацію Грузії, Молдови та України» місцеві неурядові некомерційні організації запрошуються для отримання грантового фінансування.Міжнародна програма «Діти Створюють Країну» Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей.Грантова Програма від Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив на 2018-2019 рік Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ) підтримує малі, але високоефективні проекти, що відповідають напрямкам міжнародної допомоги Уряду Канади. Програма спрямована на підтримку ініціатив, розроблених переважно місцевими партнерами. Проекти відбираються та затверджуються Посольством Канади в Україні.

До уваги ОТГ Чернігівщини! Розпочато прийом заявок на участь у Фазі впровадження Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Учасники Фази отримують підтримку у створенні та модернізації до 600 ЦНАП до 2020 року. Реалізація фази складається з чотирьох раундів, в кожному з яких візьмуть участь до 150 учасників.

Конкурс заявок організацій громадянського суспільства на підтримку ініціатив з громадянської освіти заради реформ в Україні Конкурс заявок є спільним зусиллям програми сприяння громадській активності «Долучайся!» та Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ), який покликаний сприяти громадській участі у розробці, впровадженні, моніторингу та поясненні реформ на всіх рівнях.

Європейський конгрес

Грантова Програма підтримки мікропроектів від Посольства Німеччини Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та вразливих верств населення, які мають довгострокову дієвість. Дедлайн – 23 лютого 2018 року. Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.


Гранти для фінансування інноваційних рішень і винаходів за програмою «Expo-Live» За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, у період з 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо – 2020», основною темою якої визначено «Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє». Попередньо передбачається, що захід відвідає приблизно 25 мільйонів осіб із 180 країн світу.

Конкурс на стажування для сільських лікарів у Канаді Міністерство охорони здоров’я та Канадсько-Українська Фундація оголошують конкурс для сімейних лікарів, які працюють у сільській місцевості, на участь у триденному навчальному курсі з невідкладної медичної допомоги для сільських лікарень, який проводить медичний факультет університету Калгарі, Канада. Кандидати повинні мати як мінімум один рік досвіду роботи у селі.

Конкурс проектів на розвиток культурного сектору Culture Bridges – це нова програма, що сприяє розвитку українського культурного сектору та ефективному налагодженню зв’язків між культурними операторами та інституціями в Україні та ЄС. Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом та впроваджується Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу.

Мінкульт оголошує прийом заявок для участі в проекті «Малі міста – великі враження» 2018 рік у Європейському Союзі оголошено Роком культурної спадщини. Україна не залишилася осторонь від процесів - 18 жовтня 2017 року Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президенту України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини.

Конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст-2017» Тема цьогорічної «Лейпцизької премії» — комфортні для життя міста в Україні. Участь у конкурсі можуть взяти українські міста та громади, адміністративно-територіальні одиниці, спілки, комунальні підприємства, комерційні підприємства, громадські організації, які мають цікаві проекти інтегрованого міського розвитку за даною темою, що були реалізовані протягом останніх чотирьох років..

Конкурс молодіжних інновацій для демократії та прав людини в Україні U-Inn Конкурс молодіжних інновацій в Україні U-Inn відкритий для ідей та проектів від молодих людей з регіонів України, а також з Києва, віком від 18 до 35 років. Прийом заявок триває до 11 листопада 2017 року.

Конкурс соціальних проектів та інновацій – Social Project Awards Social Project Awards - конкурс у сфері соціальних проектів і соціальних інновацій, основна мета якого популяризувати соціальні проекти і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни. Завдання конкурсу: • визнання вкладу соціальних інноваторів у розвиток громадського суспільства в Україні; • підвищення якості реалізації соціальних проектів; • виявлення прикладів для наслідування у громадській сфері; • підтримка та поширення досвіду ефективного вирішення соціально важливих проблем за допомогою інновацій та соціального підприємництва; • привернення уваги широкого кола людей до вирішення соціально значущих проблем.

Конкурс для молодих підприємців Diamond Challenge Ukraine 2017/2018 Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу.

Міні-гранти для роботи з дітьми героїв АТО БО «Львівська освітня фундація» оголошує конкурс на участь у програмі "Старший брат" - наставництво для діток героїв АТО. Основна мета програми - підтримати дитину героя АТО через регулярні цікаві освітні заходи, корисне дозвілля та спілкування з наставником, а також залучення до соціально корисної діяльності.

Конкурс грантів для реалізації проектів з енергоефективності Програма «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні в рамках окремого доручення проекту «Реформа в сфері енергоефективності України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, запрошує об'єднані територіальні громади (ОТГ) подавати заявки на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності на своїх територіях.

Конкурс від Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME - «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на творчість». Конкурс від Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME - «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на творчість».

Конкурс грантів «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність» Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя» разом з програмною ініціативою «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність».

До уваги підприємців!!! До відділу з питань економіки Посольства Угорщини в Україні звернулась угорська компанія Team-Consulting Bt. із діловою пропозицією для українських підприємців, які хочуть вийти на угорський ринок, або вже працюють на ньому. Зазначена компанія пропонує наступні послуги:

Стипендіальна програма Рейгана-Фасела (США) Національний фонд підтримки демократії (NED) приймає заявки на участь у стипендіальній програмі Рейгана-Фаселла, що надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам провести п’ять місяців у Вашингтоні – для виконання незалежних досліджень в галузі демократії в окремій країні або регіоні. Учасникам програми надається щомісячна стипендія, медична страховка та компенсація витрат на авіаквитки в обидва кінці.Дедлайн - 15 жовтня 2017 р..

Гранти на проведення адвокаційних кампаній із захисту прав людини в мережі Інтернет Counterpart International оголошує конкурс малих грантів на проведення адвокаційних кампаній, спрямованих на захист основних прав людини в мережі Інтернет. Дедлайн - 25 липня 2017 року. Для бажаючих подавати заявку на наступний рік дедлайн - 25 лютого 2018 року.

Конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України. Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST) та Фонд Роберта Боша оголошують конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України. Дедлайн - 29 вересня 2017 року.

Ярмарок китайських інвестицій за кордоном COIFAIR - 2017 21-22 листопада 2017 року в Пекіні відбудеться Ярмарок китайських інвестицій COIFAIR – 2017. Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордоном. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. Форум об'єднує представників більш ніж зі 100 країн та близько 1000 великих державних і приватних підприємств. У попередніх роках кількість інвестиційних проектів перевищила 2000, а загальна вартість угод досягла 4 млрд.дол.США.

Конкурс на розробку та написання Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату (SECAP) для малих громад Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», який впроваджується завдяки Програмі LINK Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи і фінансується Міністерством Клімату та Довкілля Норвегії, оголошує конкурс на розробку Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP), серед малих громад України, з чисельністю населення не більше 50 тис.

Програма підтримки українських експортерів – U CAN Export Оголошується набір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export у пріоритетних секторах: 1. ІТ-послуги; 2. Одяг; 3. Взуття; 4. Меблі; 5. Шоколад та кондитерські вироби. Дедлайн: 16 липня 2017 року

Проект Technology Nation Фонду BrainBasket Проект Technology Nation Фонду BrainBasket Technology Nation - це всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування. Даний курс дозволяє всім бажаючим отримати IТ-освіту світового рівня і вивчити основи найбільш популярних мов програмування, дає слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IT-сфері.

Конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проектів Дедлайн - 31 липня 2017 року Термін реалізації – до 1 року Розмір гранту: до 107 тисяч доларів США (57 тисяч доларів для української групи і 50 тисяч доларів для американської групи). Міністерство освіти і науки України спільно з Фондом цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) оголошують конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проектів за програмою «Спільні наукові проекти». Проекти подаються в CRDF Global, через Електронну систему подачі проектів, і в МОН України, в паперовому вигляді і в електронному форматі.

Конкурс соціальних проектів 2017 від благодійного фонду "Помогатор" Конкурс соціальних проектів – це спільна ініціатива соціально – активних підприємців України. Завдання конкурсу – зібрати якомога більше ідей для соціальних проектів спільно з командами, здатними ці ідеї реалізувати.

Міні-гранти для роботи з дітьми героїв АТО Благодійна організація "Львівська освітня фундація" та проект "Старший брат" запрошує активних молодих людей стати наставниками (соціальними менторами) для діток героїв війни на Сході України. Основна мета програми - підтримати дитину героя АТО через регулярні цікаві освітні заходи, корисне дозвілля та спілкування з наставником. Програма є міні-ґрантовою: наставнику покриваються витрати на закупівлю канцтоварів, спорттоварів та інших необхідних матеріалів. Розмір гранту 6000 грн.

Програма ім. Г. Гамфрі на 2018-2019 академічний рік для фахівців на середньому етапі розвитку кар’єри Програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).

Безкоштовна вища освіта для осіб з вадами слуху Академія праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ) вже рік реалізує соціальний проект, завдяки якому є можливість отримати якісну та водночас безкоштовну вищу освіту для осіб, що мають інвалідність по слуху, за кошти Фонду соціального захисту інвалідів..

Проект для підтримки об’єднаних територіальних громад Мета проекту - підтримка самоврядування об’єднаних територіальних громад в процесі впровадження реформи децентралізації в Україні. В ході реалізації проекту учасники – представники об’єднаних громад за допомогою українських та польських експертів опрацюють плани розвитку для своїх громад з особливим акцентом на надання адміністративних послуг шляхом проведення стаціонарних курсів в Україні, вебінару, консультацій експертів online, а також навчального візиту в Польщу.

Премії до 50 000 євро для молодих підприємців «Премія Юних Підприємців Uniliver» відкрита для подачі заявок для підтримки і відзначення молоді з усього світу за існуючі ініціативи, продукти або послуги, які вирішують деякі з найбільших проблем стійкості планети. Дедлайн: 30 червня 2017 року Розмір нагороди: до 50 000 євро

Асоціація міст України оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив Асоціація міст України (АМУ) в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Конкурс заявок на участь: Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP) Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у першому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС. Кінцевий термін прийняття заявок: до 5 червня 2017 року включно. Загальна інформація

Гранти на впровадження плану дій зі сталого енергетичного розвитку Європейська комісія оголошує конкурс грантів для підтримки розробки та впровадження «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку» в громадах. Дедлайн - 30 червня 2017. Європейський союз в даний час приймає пропозиції від повноправних організацій для участі у програмі «Підтримка міст Східного партнерства в реалізації стійких енергетичних планів дій (SEAPS) в рамках Угоди мерів», щоб допомогти місцевим органам влади у здійсненні заходів, передбачених в SEAP/SECAP, що призводе до загальної фактичної економії енергії, скорочення викидів СО2 і зниження експлуатаційних витрат.

 

 

 

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації на виконання листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.05.2017 № 9131.3-191-17 повідомляє про конкурс Європейської комісії з відбору проектів на фінансування в рамках ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».

 

 

Зазначена ініціатива спрямована на підтримку та розвиток місцевої економіки країн «Східного партнерства», зокрема сприяння діяльності мерів та муніципалітетів на місцевому рівні задля економічного зростання, створення нових робочих місць, розвитку їх потенціалу і технічних навичок.

Для України загальний бюджет конкурсу – 4,5 млн євро, тривалість проектів – від 18 до 48 місяців. У конкурсі можуть взяти участь міста з населенням до 150 тисяч жителів, об’єднані територіальні громади або консорціуми.

Докладна інформація за посиланням: https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfm?ADSSChck=149267534699&do=publi.welcome&orderby=upd&searchtype=RS&orderbyad=Desc&nbPubliList=15&aofr=155272&userlanguage=en .

Гранти на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), оголошує програму грантів, спрямовану на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору розробляти пропозиції для покращення аграрної політики, законодавчого і регуляторного середовища в АПК України.

Програма Еразмус для молодих підприємців Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців» (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу» (COSME).

Міжнародний фонд культурного розмаїття оголошує конкурс проектів на отримання фінансової допомоги Міжнародний фонд культурного розмаїття (МФКР), заснований відповідно до статті 18 Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження 2005 року, оголошує конкурс проектів на отримання фінансової допомоги. Проекти, які отримують підтримку МФКР, охоплюють широкий спектр діяльності – від інституційного розвитку та культурного мапування до політики аналізу та розвитку, а також підтримки підприємницької діяльності та консолідації культурних індустрій.

Гранти для письменників Організація CEI (Central European Initiative - Центрально-Європейська ініціатива) пропонує гранти для письменників віком до 35 років з країн, що не входять до ЄС (Албанія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Македонія, Молдова, Чорногорія, Сербія та Україна). Грант передбачає стипендію у розмірі 5000 EUR на трьохмісячне перебування у письменницькій резиденції в одній із країн-учасниць програми за вибором апліканта. У цей період, автор буде працювати над літературним проектом, який запропонував у своїй заяві.

Конкурс міні-грантів «Розвиток волонтерства в громадах» Львівська освітня фундація оголошує конкурс міні-грантів “Розвиток волонтерства в громадах”. Метою конкурсу є підтримка активної молоді, що хоче здійснювати соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт, дітей у складних життєвих обставинах.

COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу Програма ЄС COSME 2014-2020 сприяє розвитку малого та середнього підприємництва, покращує бізнес-клімат і поширює підприємницьку культуру. Це європейська мережа раннього попередження труднощів, підтримки підприємств та тих, що претендують на другий шанс.

Стартує II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017» Мета проекту: сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, сільських територій і громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села. Період проведення: квітень-вересень 2017 року.

Стипендії від Wells Mountain Foundation на навчання у США Організація «Wells Mountain Foundation» надає іноземним студентам стипендії для навчання у вищих навчальних закладах США: університетах, коледжах, політехнічних інститутах. Від кандидатів на отримання стипендії вимагається висока академічна успішність, продемонстрована під час навчання у школі.

Стажування CrossCulture Eastern Partnership Program у Німеччині Інститут міжнародних відносин – IFA, за сприяння німецьких дипломатичних місій – пропонує громадянам України віком від 23 до 45 років пройти стажування у Німеччині за програмою CrossCulture обміну.


Міні-ґранти для наставництва з дитиною героя АТО Львівська освітня фундація запрошує небайдужу молодь долучатися до програми наставництва для дітей, які втратили батька в АТО.

Грантова програма "Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні" Асоціація індустрії гостинності України оголошує грантову програму "Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні" для сприяння розвитку внутрішнього та в'їзного туризму як генератора економічного зростання, інструменту об’єднання нації та підвищення його ефективності в економіці дестинацій.

Конкурс на отримання грантів “Підтримка ініціатив громадянської освіти” Цей конкурс на отримання грантів (надалі – конкурс) є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!».

Гранти у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства» Українська молодь, молодіжні організації та працівники, які опікуються питаннями молоді, мають змогу отримати фінансування на реалізацію своїх проектів у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства» (Eastern Partnership Youth Window).

На численні прохання читачів Видавництво «ОВК» оголошує черговий конкурс талантів! На літературний конкурс приймаються рукописи творів у наступних номінаціях: 1) Літературно-художні твори: - роман (детективний, фантастичний, філософський, пригодницький, історичний тощо); - повість (історична, соціально-побутова тощо).

Гранти Говарда Баффета для журналісток Міжнародний фонд жінок, які працюють в медіа IWMF, пропонує подавати заявки на гранти Говарда Баффета, метою яких є підтримка амбітних ідей жінок-журналісток.

Посольство Великобританії запрошує взяти участь у конкурсі Посольство Великобританії запрошує взяти участь у конкурсі для підтримки демократичного розвитку, економічного розвитку і реформування енергетики в Україні. Успішні проекти фінансуватимуться за рахунок фонду «Глобальна Британія».

Конкурс есе "Багато мов - один світ" – 2017 Оголошено конкурс студентських есе "Багато мов - один світ" 2017, організаторами якого є мережа Центрів вивчення англійської мови ELS (ELS Educational Services, Inc.) спільно з Організацією Об'єднаних Націй. Для участі в конкурсі есе "Багато мов - один світ" 2017 запрошуються студенти вищих навчальних закладів очної форми навчання старше 18 років..


Стипендіальна програма Німецького федерального фонду екології (DBU) Стипендіальна програма Німецького федерального фонду екології (DBU) надає можливість випускникам вищих навчальних закладів з України підвищити свою кваліфікацію у сферах екології та захисту природи.

Конкурс мікропроектів від Посольства Німеччини в Україні Мікропроекти – це проекти з коротким терміном реалізації (макс. 6 місяців, завершення щонайпізніше 15.10.2017), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і найбідніших верств населення та на забезпечення довгострокової дієвості проекту.

Стипендії для навчання в Іспанії The Barcelona Graduate School of Economics запрошує іноземних студентів подавати заявки на отримання стипендії. Стипендія покриває повну або часткову вартість навчання.

Гранти від проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Проект USAID «Агросільрозвиток» починає програму грантів для розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП і с/г обслуговуючих кооперативів.

Виграй грант на реалізацію своєї бізнес-ідеї від Платформи розвитку агробізнесу AgroTalks Розумна теплиця, безпілотні літальні апарати, роботи для збору врожаю, портативні датчики вимірювання глибини оранки поля, безпілотний трактор – це далеко не повний список реальних інноваційних і технологічних вітчизняних розробок на стику аграрної індустрії і застосування IT-технологій..

Канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує про початок конкурсу «Видатні українці Канади» Канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує про початок конкурсу для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України.

Малі гранти для велосипедних активістів Центр соціальних та ділових ініціатив (м. Яремче) та Асоціація велосипедистів Києва оголосили черговий конкурс малих грантів для велосипедних активістів.

Конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів 2017-2018 З 23 січня по 24 квітня 2017 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2017 2018 рр. Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

Конкурс соціальних проектів в рамках програми “Активні громадяни” від Британської Ради У Конкурсі проектів можуть приймати участь лише студенти та викладачі переміщених вищих навчальних закладів України. Допускаються як індивідуальні, так і колективно підготовлені проекти, що відповідають пріоритетам конкурсу. Термін подачі заявки: до 1 лютого 2017

Фундація AgroChallenge оголошує Всеукраїнський конкурс інноваційних агро-проектів AgroChallenge Foundation - грантовий фонд інноваційного розвитку аграрного сектору України створено з метою підтримки перспективних та інноваційних проектів за такими напрямками: технологічні розробки та ІТ-рішення для АПК, енергозберігаючі технології, тваринництво, рослинництво, переробка с/г продукції, меліорація, садівництво, с/г машинобудування, моделі сучасного села, виробництво комбікормів, добрив, тощо

Програма ЄС «Creative Europe» Програма ЄС «Creative Europe» – програма ЄС з бюджетом більше ніж 1,4 більйон євро. Це рамкова програма для підтримки культурних і творчих секторів Європи. Програма була започаткована на базі попередніх програм – Culture Programme and MEDIA programme. «Creative Europe» – відкрита для творчих та культурних організацій з держав членів ЄС, а також держав, які не є членами ЄС, але мають угоду з Європейською Комісією.

Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge 2017 Місія Vernadsky Challenge – стати унікальною платформою, яка допоможе талановитим фахівцям розвивати і втілювати в життя свої ідеї у сфері проектування та інженерії. Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант, професійну експертизу і доступ до науково-технічної бази Noosphere Ventures в еквіваленті 2 мільйони гривень.

Безоплатна допомога об’єднаним громадам від Корпусу Миру США Корпус Миру США в Україні (Peace Corps) надає підтримку об'єднаним громадам під час впровадження реформ децентралізації. Українська сторона може запросити фахівця, який консультуватиме громаду протягом одного або двох років, починаючи з серпня 2017 року.

Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів від Посольства США Розпочинається конкурс на Програму «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» на 2016-2017 роки, ініційований Посольством США в Києві. Гранти надаватимуться українським та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам.

Конкурс на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва Посольство Фінляндії оголошує змагання проектних заявок на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва у 2017 році.

a href=http://economy.cg.gov.ua/index.php?id=222140&tp=0 title=' '>Програма Competitive College Club для школярів та студентів Education USA запрошує приєднатися до програми Competitive College Сlub (CCC). Competitive College Club є колективною платформою, яка консультує вступників до вищих навчальних закладів Сполучених Штатів протягом усього процесу подачі документів. Дедлайн - 16 січня 2017 р.

Програма міні-грантів BEARR Trust Британський благодійний фонд BEARR Trust оголошує прийом заявок на гранти для підтримки проектів у сфері охорони психічного здоров'я.

Постійний конкурс грантів для ГО «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні» Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується європейським союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує постійний конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні».

«Монсанто Україна» оголошує конкурс проектів «Україна – житниця майбутнього» Компанія «Монсанто Україна» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках четвертого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Подання заявок на перший етап відбуватиметься з 1 до 18 грудня 2016 року.

Міжнародна Організація з Міграції оголошує пошук потенційних партнерів для участі у проекті Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до співпраці у якості партнерів-виконавців проекту, який спрямований на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму.

Конкурс грантів в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» Інститут економічних досліджень та політичних консультацій оголошує 2 хвилю конкурсу в рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі», який фінансується Європейським Союзом.

Гранти на започаткування професійної діяльності ВПО з інвалідністю В рамках проекту «Розширення можливостей для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю» оголошено конкурс грантів на започаткування професійної діяльності ВПО з інвалідністю. Проект реалізується в Україні Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» з метою сприяння започаткуванню та розвитку професійної діяльності осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та Автономної Республіки Крим, з метою підвищення їх рівня життя.

Стипендії для післядипломного навчання у College of Europe Коледж Європи пропонує стипендії для громадян України. Стипендії надаються для отримання післядипломної освіти протягом 2017/2018 навчального року. Стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати.

Програма стипендій для навчання в Швеції Мета стипендіальної програми Visby Programme – створити науковий дослідний регіон, з центром на Балтійському морі, який буде складатися з країн східного партнерства ЄС. Студенти, які вступають до магістратури в Швецію на денну форму навчання можуть претендувати на стипендію, яка покриває витрати на навчання і проживання. На кожен навчальний рік засновують близько 55 стипендій. Стипендія виплачується тільки в період навчання студента на одній з магістерських програм. Студентам також виплачується грант на покриття витрат пов’язаних з перельотом.

Конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP) Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує два конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP).

Відкрито конкурс Програми Еразмус+ 2017 Відкрито конкурс 2017 Програми Еразмус+ на подання проектних заявок за такими напрямками: • КА1 – Навчальна мобільність: Кредитна та Ступенева мобільність (Learning Mobility: Credit and Degree Mobility); • КА2 – Проекти співпраці: Розвиток потенціалу, Альянси знань, Стратегічні партнерства (Cooperation for Innovation and Good Practices: Capacity Building, Knowledge Alliances, Strategic Partnerships) та • Жан Моне: Модулі, Кафедри, Центри досконалості, Підтримка асоціацій, Мережі, Проекти (Jean Monnet actions: Chairs, Modules, Centres of Excellence, Support to Associations, Networks, Projects).

Програма обміну для студентів у США Уряд Сполучених Штатів Америки та організація World Learning оголосили про початок конкурсу на участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program) у 2017-2018 навчальному році.

Стипендія для навчання в Амстердамському університеті Університет Амстердама запрошує студентів подавати заявки на участь в стипендіальній програмі Amsterdam Excellence Scholarships (AES). Розмір гранту складає 25 тисяч євро, що покриває витрати на проживання та навчання.

Стипендії для навчання у Harvard Kennedy School Стипендіальна програма Gleitsman Leadership Fellowships надає стипендії на навчання у Harvard Kennedy School. Програма спрямована на студентів, які прагнуть впроваджувати соціальні зміни.

Гранти для посилення правових можливостей громад Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує відкритий конкурс «Посилення правових можливостей громад». Мета конкурсу: Підтримати інституційний розвиток та змістовну діяльність організацій, які працюють над посиленням правових можливостей місцевих територіальних громад через надання безоплатної правової допомоги.

Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Чернігівського регіону 26 жовтня, у середу, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться відкритий семінар Клубу ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) на тему«Залучення фінансування ресурсоефективних заходів для малих та середніх підприємств Чернігівського регіону».


USAID започаткував нову програму технічної допомоги українським аграріям бюджетом у $20 млн Нова програма технічної допомоги аграрному сектору України сприятиме реалізації потенціалу країни в галузі сільського господарства. Тривалість реалізації проекту – 4 роки: з вересня 2016 по липень 2020. Загальний бюджет проекту - $20,6 млн.

Безкоштовна коректура текстів англійською для Громадських Організацій від Grammarly Компанія Grammarly надає українським громадським організаціям річний доступ до автоматизованої перевірки англійських текстів і безкоштовну послугу вичитки обмеженого обсягу тексту носіями мови.

Грантова програма підтримки проектів з покращення якості життя колишніх жертв націонал-соціалізму Фонд «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» (Німеччина) у співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні» оголошують дев'ятий конкурс проектів у рамках гуманітарної програми підтримки для України «Місце зустрічі - діалог».

Конкурс бізнес-проектів для молоді В Україні вперше буде організовано конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs від Університету штату Делавер (University of Delaware USA). Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учнів загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів у віці від 15 до 18 років в Україні.

Фонд досліджень та допомоги приватному сектору (FASEP) FASEP «Дослідження» – фінансування надається для проведення техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) або технічної допомоги.

Конкурс проектів зі сталого розвитку міста Конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого міського розвитку» оголошується вперше і відзначає уже втілені проекти сталого розвитку міста з метою інтенсифікації інтегрованого урбаністичного розвитку в українських містах у майбутньому.


Конкурс інноваційних та технологічних проектів у агросфері «Agro Challenge» (Раунд 2) Акселератор Agro Challenge спільно з Аграрною конфедерацією України за підтримки Міністерства аграрної політики України оголошує другий раунд набору інноваційних проектів в агросфері для малого та середнього бізнесу, який триватиме з 10 вересня по 01 листопада.

Європейський банк реконструкції та розвитку пропонує гранти малим та середнім підприємствам для зростання їх бізнесу Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) допомагає підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, які здатні якісно трансформувати їх бізнес, і надає гранти (безповоротню фінансову допомогу) для часткової оплати послуг консультантів.

Малі гранти для підтримки демократичних змін на місцевому рівні ГО Центр «Жіночі перспективи» в партнерстві з ДОО ВО «КВУ», ГО «Територія успіху», БФ «Центр громадських ініціатив», РОГО КВУ, БО ФМГХ «Захист», ГО «МАРТ» та при підтримці Європейського Союзу оголошують Другий Конкурс малих грантів в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні. Конкурс оголошено в наступних областях України: Дніпропетровська, Донецька та Луганська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька, Львівська, Рівненська і Волинська, Чернігівська, Кіровоградська та Черкаська, Херсонська.

COSME(Competiveness of Small and Medium Enterprises) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу Програма ЄС COSME 2014-2020 сприяє розвитку малого та середнього підприємництва, покращує бізнес-клімат і поширює підприємницьку культуру. Це європейська мережа раннього попередження труднощів, підтримки підприємств та тих, що претендують на другий шанс.

Уряд Швейцарії надає гранти для студентів-медиків та науковців 1 вересня 2016 р. уряд Швейцарії оголосив конкурс на отримання грантів для проведення досліджень, написання PhD-дисертацій та проходження медичної спеціалізації у провідних університетах Швейцарії для іноземних громадян, у тому числі громадян України. Щороку Швейцарська Конфедерація надає дослідницькі стипендії з метою розвитку міжнародного обміну та науково-дослідної співпраці між Швейцарією та понад 180 країнами.


Конкурс грантів для реалізації освітніх проектів з питань зміни клімату та адаптації Національний екологічний центр України оголошує конкурс освітніх проектів з питань зміни клімату та адаптації у рамках програми «Climate Forum East II» (CFE II), що реалізується за підтримки ЄС.

Грантовий конкурс для ГО «Громадськість за проєвропейські зміни» від ІЕД та Європейської правди Задля підтримки імплементації Угоди про асоціацію, суттєвого посилення ролі громадянського суспільства у просуванні проєвропейських реформ Інститут економічних досліджень та політичних консультацій і Європейська правда оголошують постійний конкурс грантів для ГО: «Громадськість за проєвропейські зміни».

Грантова програма по проектах людської безпеки програми "Кусаноне" Міністерства Закордонних Справ Японії

Міні-гранти програми "Старший брат" для роботи наставника з дитиною-героя

Конкурс на участь у програмі Поліція і Спільнота Міжнародна організація IREX оголошує конкурс у програмі ПОЛіС у 12 містах України - Краматорськ, Слов’янськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кіровоград, Вінниця, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево.

Грантова програма підтримки ромів, які пережили геноцид Фонд «Пам'ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) оголошує конкурс на подання заявок від громадських організацій щодо підтримки ромів, які пережили нацистські переслідування.

Конкурс “Підзвітне та раціональне використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я. Забезпечення сталого фінансування програм зменшення шкоди та паліативної допомоги” Мета конкурсу — підтримати ініціативи неурядових організацій, які спрямовані на забезпечення підзвітного та ефективного використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я, а також, завдяки цьому, на забезпечення сталого розвитку програм зменшення шкоди та паліативної допомоги з місцевих бюджетів.

Гранти в рамках проекту «Соціальні послуги - спільними зусиллями» Український незалежний центр політичних досліджень спільно з Спілкою Робітничих Самаритян (Німеччина) та Центром стратегічних досліджень та розвитку Грузії за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс грантових проектів для неурядових організацій. Мета конкурсу – підтримати спільні проекти неурядових організацій та місцевих органів виконавчої влади (органів місцевого самоврядування) щодо надання соціальних послуг вразливим групам населення.

Конкурс проектів від посольства Франції Посольство Франції оголошує конкурс проектів, спрямованих на підтримку ініціатив громадянського суспільства в Україні.

Програма резиденцій для письменників з України та Великобританії «3х3» У рамках нової річної літературної програми Британська Рада починає прийом заявок від українських авторів на участь у двотижневій резиденційній програмі від британського фонду Arvon та Бірмінгемського літературного фестивалю.

Грантова програма підтримки волонтерських ініціатив від Крим SOS Крим SOS і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму підтримки ініціатив переселенців в 17 регіонах України. Географія проекту охоплює Київську, Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську, Закарпатську, Чернівецьку, Волинську, Рівненську, Херсонську, Кіровоградську, Житомирську, Вінницьку, Хмельницьку, Чернігівську, Сумську, Полтавську та Черкаську області.

Конкурс малих грантів до Всесвітнього дня паліативної допомоги Програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує Конкурс малих грантів «Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Паліативна допомога дітям».

COSME(Competiveness of Small and Medium Enterprises) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу Програма ЄС COSME 2014-2020 сприяє розвитку малого та середнього підприємництва, покращує бізнес-клімат і поширює підприємницьку культуру. Це європейська мережа раннього попередження труднощів, підтримки підприємств та тих, що претендують на другий шанс.

Україна офіційно приєдналася до Угоди СОТ про державні закупівлі (GPA) Сьогодні, 18 травня, завершилася офіційна процедура приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі (Agreement on Government Procurement, GPA).

Безоплатна допомога об’єднаним громадам від Корпусу Миру США Корпус Миру США в Україні (Peace Corps) надає підтримку об'єднаним громадам під час впровадження реформ децентралізації. Українська сторона може запросити фахівця, який консультуватиме громаду протягом одного або двох років, починаючи з серпня 2017 року.