Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву (Додаток 3 до Порядку).
Також може подаватися додаткова інформація, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.
Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.
ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі подає відповідну інформацію онлайн через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби категорії «Б» або «В» до 31 грудня 2019 року може подати необхідну інформацію до конкурсної комісії особисто або надіслати її поштою. Зазначене право особи закріплено у пункті 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 844.
У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заява, зазначена у пункті 2, пишеться власноручно або з використанням комп'ютерної техніки (із проставленням власноручного підпису).
Важливо! Документи, подані (відправлені) кандидатами до державного органу, який проводить конкурс, не розглядаються у разі:
· подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;
· відправлення їх поштою після закінчення строку подання;
· відправлення їх поштою протягом встановленого строку подання та надходження до державного органу менше ніж за три робочі дні до дати проведення конкурсу.
ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ
Для подання інформації на участь у конкурсі зазначаються лише відомості, які містяться у ньому.
Водночас надання оригіналів документів про освіту (диплом та додатки до нього) необхідно для розгляду питання щодо призначення на посаду державної служби.
ДЕКЛАРАЦІЯ
Подання декларацій здійснюється онлайн, з накладанням кваліфікованого електронного підпису, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому особа подала заяву на зайняття посади (участь у конкурсі), якщо інше не передбачено законодавством, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.
З детальною інформацією щодо процедури заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також роз’ясненнями щодо її заповнення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції у розділі «Декларування» рубрики «Законодавство» підрубрики «Декларація».
Роз'яснення НАЗК щодо заповнення електронних декларацій
КВАЛІФІКОВАНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС
Електронний підпис можна отримати в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). В деяких АЦСК послуга отримання ЕЦП платна, але є і безкоштовні варіанти, наприклад, в АЦСК ПАТ КБ «Приватбанк». Для цього потрібно бути клієнтом Приватбанку та мати доступ до Приват 24.
Для отримання електронного підпису в найближчому регіональному представництві Державної фіскальної служби України потрібно принести такі документи:
Перелік, контактну інформацію зазначених АЦСК та зразки заповнених заявок дивіться на сайті ЦСК ДФСУ
Оновлення державної служби здійснюється відповідно до:
Закону України "Про державну службу"
Роз'яснення Національного агентства з питань державної служби
щодо здійснення відеофіксації під час проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ
Додаткова інформація
Вимоги щодо подання копій посвідчень громадянина України
Перелік документів, що підтверджують досвід роботи
Умови подання декларації держслужбовця