back

"Українська мова-наш скарб"

08 листопада 2019

       Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови. Напередодні цієї дати  районна бібліотека для дітей запросила своїх користувачів, учнів 6-8 класів ЗСО I-III ступенів №1 та гімназії №2 позмагатися у цікавому та змістовному квесті "Українська мова - наш скарб". 

                   

 Дві команди - «Мовознавці» та «Жваві числівники» - мали пройти 6 цікавих зупинок, а саме: «Алфавітна», «Казкова», «Ребусидія», «Фразеологізми, «Народна мудрість», «У морі слів». На кожній зупинці їх очікували захоплюючі, цікаві, творчі завдання.

 

        Квест – це командна гра, у якій для досягнення успіху дуже важлива взаємодія між гравцями. Учасники гри не лише перевірили свої знання, але й навчилися працювати в команді, слухати своїх капітанів, бути уважними та чемними.

 

До фінішу першою прийшла команда «Жваві числівники», проте перемогла команда «Мовознавці», учасники якої набрали більшу кількість балів. Усі гравці потішили високим рівнем знань рідної мови.

       Захід пройшов весело і цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій, а головне те, що гра ще більше згуртувала дітей та  розкрила для них  велич і могутню силу рідної мови. Переможці були нагороджені почесними грамотами за успішно пройдений квест, всі учасники отримали солодкі сюрпризи.

      Дорогі друзі, маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову,що дісталась нам у спадок від наших пращурів!

 

                                                  За матеріалами районної бібліотеки для дітей.