back

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко погодила умови підвищення зарплат на одному з найбільших підприємств області

05 лютого 2021

 

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко погодила з керівництвом компанії «Пожмашина» створення сприятливих умов для підвищення заробітної плати працівників та організації нових робочих місць. Очільниця ОДА сприятиме розв'язанню проблем, які стримують збільшення виробництва на підприємстві.

За словами Анни Коваленко, її сьогоднішній візит – важливий крок в одному з трьох напрямків проєкту виведення Чернігівщини в топ-10 за рівнем середньої заробітної плати в Україні. Адже багато років поспіль область є аутсайдером за цим показником. Як раніше зазначала Анна Коваленко, головними напрямками в цьому питанні є активізація роботи контролюючих органів щодо легалізації  бізнесу та зарплат, підняття розміру виплат у бюджетній сфері та діалог з найбільшими роботодавцями щодо створення нових робочих місць з рівнем зарплати вище середнього по країні.

Гарантом цих намірів стало підписання відповідного тристороннього меморандуму між обласною адміністрацією, підприємством та Федерацією роботодавців України, що долучилася до проєкту підвищення зарплат в області.

"Я вважаю, що ми маємо підтримувати та ставити за взірець такі підприємства, що здатні виплачувати до ста мільйонів гривень заробітної плати та до п'ятдесяти мільйонів податків на рік за сприятливих для виробництва умов", - наголосила Анна Коваленко.

В розмові зі сторонами-підписантами меморандуму голова Чернігівської ОДА висловила вдячність Федерації роботодавців України та заявила про готовність залучати до співпраці й інші об’єднання підприємців як обласного, так і національного рівнів.

Нагадаємо, що 1 лютого в Чернігівській ОДА відбулась розширена нарада щодо рівня життя та розміру середньої заробітної плати в області.  Анна Коваленко дала доручення структурним підрозділам обласної адміністрації розробити комплекс заходів для подолання кризових явищ, які стримують зростання рівня життя мешканців Чернігівщини.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації