back

Анна Коваленко: Реконструкція школи у Журавці - один із проєктів програми «Велике будівництво»

09 лютого 2021

 

Реконструкція Журавської загальноосвітньої школи у Варвинській громаді стала одним з семи проєктів програми Президента України «Велике будівництво» в області. Чому звернули увагу саме на цей заклад освіти?

Школа почала працювати ще в 1989 році і за три десятиліття жодних капітальних ремонтів тут не проводили. Покрівля двоповерхової будівлі протікала по всій площі, на стінах з’явилися цвіль та грибок, вода спричиняла короткі замикання. Покручені дерев'яні двері та вікна тепло у приміщенні не тримали, так само як і фасад будівлі. Щороку на поточні роботи витрачались 150-200 тис. грн бюджетних коштів.

Під час капітального ремонту облаштували шатровий дах, утеплили фасад школи, замінили вікна і двері на металопластикові. В результаті на опалення йде на 20% менше газу, ніж раніше.

Тепер 235 дітей з Журавки, Кулишівки, Макіївки та Антонівки навчаються у теплі і затишку. Загалом в нашій області в рамках «Великого будівництва» реконструйовано, відремонтовано чи побудовано 14 соціальних об’єктів: 5 дитячих садочків, 4 школи та 5 спортивних об’єктів. Чернігівщина знаходиться у п’ятірці лідерів серед інших областей за показниками використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, - зазначила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації